Thursday, July 30, 2009

Nude 2 ehk neljapäev 30 juuli


Istudes kõrvalistmel autos ning sõites järjekordsest aianduskeskusest koju leidsin autost pinali ja pliiatsid, ning sketchbook on mul alati käepärast..niiet otsustasin mõned kiired visandid teha.
Pärast seda üritasin oma Rauchenbergi/Boltanski esseed kokku panna(tulemuseta)- ilmselt teen postituse nende tööde põhjal ka lähiajal.haha, ilmselgelt mõjutustega KW blogist


( vau kaks postitust päevas.. pole paha. nii võib isegi asja saada!)

Nude


Pildil: Madonna

Mind on alati võlunud aktifotod. Nad on midagi nii ilusat ja ehtsat ja puhast. Naise keha on minu silmis üks ilusamaid asju maa peal ning kui seda ilusalt pildistada, siis mis siin valet on? ärge muidugi valesti aru saage, aktil, erootikal ja pornograafial on suur vahe!
Helmut Newton oli esimene kes avas minu silmad selle osas ja pean ütlema, et siiani pole suutnud üle saata tema töödest, mis on muutunud juba klassikaks.
Olen kuulnud nii mõnegi tuttava fotograafi käest, et akti modelliga on eestis kitsas. Keegi ei taha, ei julge, ei arva et see on sünnis jnejne. It's a shame, sest see on kõige puhtam kunst. Isegi pildistaks hea meelega kunagi mõne ilusa akti kellestki.


Kate Moss
Kõik ülalpool: Helmut Newton

Kate the Great

Foto: Mardo Männimägi

Naomi

Kate the Great

Adriana Lima

Olen võib-olla liigagi palju kordi arutanud ja visanud nalja blogipidajate üle, kellelt tuleb üks PIKK postitus tunnis. Jah, ja te nüüd kujutage ette mitu neid tuleb päevas.. või veel hirmutavam-nädalas. Kust tuleb see aeg? Kas neil tööd, kooli, sõpru, tegemisi, käimisi, ELU pole? Ilmselt seetõttu on ka minul jäänud see blogimaailm seisma siin, sest liiga palju on teoksil, liiga palju häid ja mitte häöid ideid, liiga palju elu ümberringi. Tahaks seda kõike teiega siin veidi jagada ka, kuid ilmselt ei mängi nii välja. Vähemalt mitte praegu.
Kuid fakt on siiski see et blogipidamine mulle meeldib ning ette võin näidata üle 4 aasta "töökogemuse".

Et ise ennast väga süüdi mitte tunda ning hoida see leht ikkagi värske, otsustasin et on aeg pildiblogiks ninb lühikestest lauseteks. Vähemalt seni.

With all my love,
R