Wednesday, August 26, 2009

Girl look good when she sit down at the bustop lickin on her lips


Had to let you know you had a beautiful view
Your front says UH
Your back says OOH
Theres a million things I can think to do
But right now I just want to watch you


vähem juttu..rohkem pilte
eks te siis vajutage ja klikkige ja vaadake lähemalt

ja veits black n white'ija veits just for fun pilte ka..tegemisest ja nii

Hommik aia-inimestega


(igavus pärnu tallinnase sõites)

Kujutage ette mu üllatust, kui täitsa vara hommikul(nii üheksa paiku) tegin oma silma lahti esimest korda ja mõtlesin et lähen toon klaasi mahla alt köögist ning lähen tagasi magama, leidsin ma oma söögi laua kaetud nii nagu ta seda on GossipGirli esimese hooaja brunchi episooodis(okok peaaegu)(ning me oleme rohkem siuke pere et eks igaüks sööb mis thaab hommikul ise sest kõik ärkvad niikuinii erineval ajal, st et mina pärast keskpäeva) ning oma kalli pere istumas soomlastega??(no offence kallid naabrid) ning soome keel ja naer kõlamas läbi mu maja aatriumi.
Ok.. ma ei lasknud end heidutada soome keelel ja ühinesin oma padja näoga. Ma igaksjuhuks ei hakkanud midagi küsima ega kommenteerima ja suht kiirelt sain aru et tegu on meie kodu aiakujundajatega, kellele emaisa sõidavad külla pea iga nädalavahetus ja kes nüüd otsustasid meile külla tulla. Kes veel ei tea siis mu kodu aed on üleskaevatud nagu miiniväli ja suured puud ja põõsad lebavad mööda muru laiali nagu nad ise tahavad ning mu ema vaatab aknast välja unistava pilguga ja kirjeldab et ta näeb selles kaoses juba Viini pargi taolist aeda.
See milleni ma jõuda tahtsin on tegelikult see,et kui hea laengu ma sain tänaseks päevaks nende soomlaste käest ning kui ägedad nad ikka olid. Mitte sellised obvious soomlased(et vaataad otsa ja saad aru et ok soomlane tuli viina ja õlle järgi Prisma) vaid siuksed sueprhiuvitavad, suure silmaringiga, stiilsed ja jutukad, ning motiveerivad.
(see viimane lõik kõlas ilmselt jube pealiskaudse inimese jutuna..sorry for that mates)
Igaljuhul kasutasin võimaluse ära ja lendasin toidule peale ja siin ma siis nüüd istun. Toiduhunnik nina ees, üksinda kodus. Kõlab nagu minu paradiis. Kõik oligi hea kuni sain aru et ok mul umbes 2-3 nädalat koolini ning ma pole alustanud ega ka lõpetanud kõiki oma projekte mis mu kallis õppekava ette näeb..alustades 3000 sõnalisest esseest Robert Rauchenbergi kohta..lõpetades 8 A3 kahepoolse lehega tema tööde koopiatest. Suht epic nng tundub et praegu on viimane aeg midagi ette võtta selles osas..sest muidu ei päästa mind isegi see imeilus ja paks A mis ma sain oma eksami. Fotograafiaga olen järjel..olen pildistanud ikka päris palju ning loodan et kallis Mr Doherty arvab et vähemalt 1% on sellest midagi väärt.
a
(alustades textiles and technology researchi)

Votnii. Ootan Getri luba pilte teile näidata ja üritan olla produktiivne.


Ahja-ning olen superrahul et eestisse on jäänud veel inimesi keda huvitab mis saab noortest moetegijatest(sest disainer oleks veel liiga vara öelda) ning et mingisugune raamatu väljaandmise mõte on tekkinud. Neiu kes muga ühendust võttis on Johanna Nurm ning pean tunnistama et kui supernoova finalistid sel aastal selgusid ning üritasin leida nende loomingut ja pilte internetivaheldusel(stalker i know) kaugelt Inglismaalt, siis esimene asi mis ma ütlesin Mariettale oli et "on mis on aga ainukene kellele mina hoian pöialt on Johanna Nurm" ning sellele jätkus muidugi veits pikem arutlus ning ka nõustumine. ning pärast seda ma vahest olen ikka imetlenud ja uurind ta pilte ja photoshoote..ning respect! no offence jällegi eesti kõvad tegijad fotomaailmas, aga minu arust on selle noore neiu lähenemisnurk kaameraga päris mitu korda huvitavam kui enamusel teil. ok ok kui ma jätkaks seda kiidulaulu siin siis ilmselt see tunduks juba imelik aga sain öeldud vähemalt! hinnake kiitke või laimake ise: Johanna Nurm ( loodan et ta ei pahanda!)

With all my love,
Robe


( vaatasin ja hakkas jube piinlik.. väga palju mõtetut teksti. luban et proovin taas saada ennast sellele rohkem-mõistliku-ja-konkreetset-juttu-ja-pilte-ja-linke lainele)

Tuesday, August 25, 2009

Ilu on vaataja silmis

Lood on nii et mul käed värisevad ja süda taob rinnus praegu, sest hoian käes oma kallist kaamerat 800 pildiga mida plaanin kohe arvutisse tõmbama hakata. Ning need pole niisama pildid. Tegu on Getri piltidega. Ning Getri muidugi pole ka niisama naine. tema pärast sõitsingi ma pärnu täna paariks tunniks, et teha paar klõpsu. Paarist klõpsust sai paarsada ning paaristsajast lausa neli korda rohkem eksole. Ning ma võin käsi südamel öelda, et neist 800st pildist ei leia te ühtegi koledat pilti.
Niiet öö möödub ilmselt photoshopis(kuigi kui päris aus olla, siis need pildid on niigi ilusad!)
Nende piltide kiitmisega ma ei üritagi endale feimi ja sulli saada, rohkem kiidan ikka modelli..Ilusat inimest on rõõm pildistada.
Kõik vanad ja targad inimesed ütlevad et eks ilu ole vaataja silmis. Ilmselt ongi. Ning minu silmis on Getri kindlasti üks ilusamaid naisi meil eestis..täpselt siukene showstopper oma toore(?saab vist nii öelda eks..äkki sõna raw on parem?) ja siuke rought.
Vot.. ma loodan et ta annab mulle loa näidata parimaid palasid ka teile siin(kuigi jah ma kujutan juba ette kui raske on valida nende 800 superilusa pildi vahel kõige ilusamat:D)

Wish me luck guys!

Friday, August 21, 2009

ain't it pretty?


Christopher Rossi vööd

Aeg on superkiirelt mööda läinud ning juhtunud on palju. Alustades praktika algusajast Tiina Talumehe stuudios, mis on iseeenesest juba superkuul, ning kogemus misssugune..

Muidugi ka PAASAPÄEV(ning ma loodan et keegi teiselpool ekraani ei naera hetkel!:D) ning selle tähistamine Setomaal. lühidalt öeldes keiss on see et kell 11 hakatakse haudadel viina jooma ja superpalju sööma ning käima kõikide teiste sõprade ja naabrite haudadel viina joomas ja söömas..pidu jätkub pärastlõunal erinevates taludes ja simmanitel jne. ahja, ja õunapüha on ta ka veel, niiet nüüd tohib hakata õunu sööma-nad on valmis!

ning meie kalli vabaduseväljaku avamine ning pühad! kui aus olla siis eile väga täpselt ei jõudnudki süveneda kõikidesse detailidesse ning kohtadesse mis seal maaall asuvad kuid üldmulje jäi küll väga hea. peab minema tagantjärgi nüüd uurima:)

Sain päris palju head tagasisidet luxirare kohta ning mul on superheameel et teistelegi pakub rõõmu selline huvitav blogi.

Niiet seekord järjekordne blogi soovitus:
Ema ja tütar

http://seaofshoes.com/ tütar kes on kõigest 17 ning on blogimaailma üks kõvamaid tegijaid..blogi on avanud talle mitmeid teid-just tänu oma superkihvtile stiilile on ta olnud reklaamnäoks mitmele brändidele ning disaineritele, temast on kirjutatud Vogues ja Elles ning tehtud superkhuule fotoshuute..


http://atlantishome.typepad.com/ ning see on ta ema, kes on lihtsalt niii äge...ning tal on superarmastus Christopher Rossi vööde peale..mis matchib minuga väga hästi..nimelt Christopher Ross teeb ilmselt kõige haldjalikemaid(?) ja huvitavamaid pandlaga vöösid ever...ilmselt parim ülevaade nende jaoks on sealt samast blogist nimelt siit http://atlantishome.typepad.com/my_weblog/christopher-ross-belts/


ahja, ning siis veel
http://www.buythewaybythegirl.blogspot.com/ kes on minujaoks suht uus avastus, aga ta tundub superkihvt ning ta on teen vogue girl of the week või midagi, nagu ma just avastastin ning ta on kõigest 14(!!!!!)/jah just, te lugesite õieti..take a look ta välimusele ja stiilile..kui mina olin 14 siis...ma ei taha isegi mõelda mis ma oma eluga tegin:D kindlasti ei näinud ma nii kihvt välja ja ei pidanud nii ägedat blogi/


allpool on mõned leheküljed nende vogue artikklist a la ema ja tütar


Monday, August 10, 2009

"I like baseball, movies, good clothes, whiskey, fast cars ... and you. What else you need to know?"

(okei ma vabandan ette ära juba- mu blogi läks lolliks ja möllab fondi suurusega lõpupoole. loodan et andestate!)
(Positan selle lihtsalt viimase hea filmielamuse ära märkimise mõttes.
Filmidest ja kinodest nii palju, et viimastel nädalatel olen käinud väga palju kinos. Pea üle päeva. võinoh peaaegu. Ilmselt üritan tasa teha tervet eelmist aastast kus mina kinos oli sama harv nähtus kui päikesevarjutus.


Tänase postituse mõte on tegelikult üks teine blogi:

www.luxirare.com

küsite miks ta siis on erinevam kui kõik teised maailma blogid?
blogimine on tänapäeval lihtsalt nii kohutavalt in ning üks stiiliblogi trumpab üle teist, teine komandat ja kolmas on parem neljandast ja siis edasi ei oskagi neid võrrelda...ega neil ka vahet teha, mis minu arust ongi just kõige kurvem.
Luxirare on erinev ja teistsugune. See neiu ja blogi keskendub kahele asjale- toidule ning riietele. Ükski riideese mida te seal näete, ei ole ostetud ega laenatud ega misiganes muudmoodi tekkinud kellegi teise käest. Miss Luxirare teeb ja disainib kõik oma riided ise.. õigetes mõõtudes ning paneb neile isegi ilusa märgikese külge, et nad on by Luxirare. Samuti pakendab ning mõtleb kõik muu oma asjade jaoks välja.
Kuid siiski siiski.. riided on kihvtid ja ägedad(ning neid ei ole võimalik talt osta ega tellida.. ta teeb neid ainult endale ja ainult postitabki neid superilusaid pilte et me kõik saaks olla kadedad), KUID minu jaoks on selle blogi tõmbenumber TOIT.
minule kui vanale ja ilmselt ühele suurimale söödikule linnas on see blogi puhas paiiiiiiiiiiii silmadele ja kõhule. Luxirare valmistab kõige kreisimaid ja absurdsemaid ja vahest ka maitsvamaidtoite.. mis näevad pildil nii imeilusad välja, et tahaks pildi lausa ära süüa. Ning köök ei ole jahune jarasvane ja segane ja must.. ning nõud ei ole täis plätserdatud! kõik on puhas ja ilus ja huvitav.
loodan et ma pole ainukene kes naudib selle blogi vaatamist ja lugemist!

Luxirare trühvli jäätis.mmm
Banaanimoos. märgistusega :D
ning jah.. see ON pistaatsi kook.. uskuge või mitte.
avokaado salat
making of avokaado salatning see on mu isiklik lemmik.. selliseid jäätablette mis sisaldaksid igaüks kas rummi, suhrut, laimi, piparmünti või midaiganes, ostaks ma iga kell! kui lihtsaks saaks kokteili tegemine veel minna.. paar jäätükki sisse. vesi peale- voila!


homme pildistamised, maalimised, lõputöökirjutamised jätkuvad, ning loodan et tulemus hakkab juba varsti paistma.

good night and good fight


Thursday, August 6, 2009

Rannailmad?Okei, kuigi tunnistan et rannailmad on VEITS olemas siin eestimaal, ning kui väga tahta siis võib ennast randa külmetada seada(ning pärast siniste huultega sealt lahkuda ja haigeks jääda), mina seda väga see aasta pole harrastanud.
See ei keela mul imetlemast ranna looke ja photoshoote ning plaanida neid isegi, samalajal ette kujutades et on soe.

head nautimist!