Wednesday, September 30, 2009

Robert, ei Roberta Rauschenberg


(üleval paremal Rauschenbergi originaal, vasakul minu enda maalitud ja vähendatud-kopeeritud-paljundatud-koopia/poolikus staadiumis)


t
Ning kuna ma täna lõpetasin neli esimest Rauschenbergi koopiat siis tuli mul tuju nendega ka veits eputada. Kuid siis meenus mul et pooled neist alles kuivavad stuudios ning teistest pole ma lõpufaasis pilti teinud. Ometigi tegin eelmisel nädalal kahe poolikuga järgmist: kuna mõlemad on A2 suurus ning stuudiost ma neid väga tassida ei viitsi välja ja portfooliosse lisamiseks on nad liiga paksud ja suured siis panin mõlemad värvitud lõunedid megasuure paljundusmasina peale ning lasin neist teha mini koopiad ehk A3'd et saaksin neid võrrelda lõpptulemusega hiljem. Siin pildid poolikutest vähendatud koopiatest. Loodan lähipäevil saada uued ilusad valmis tööd ka siia ülessee.


(üleval minu poolik järjekordne paljundatud,vähendatud,maalitud töökäigus Rauschenbergi koopia ning all originaal, sorri aga mul oli toas aint black'n'white paljundus sellest)


(üleval sama minu enda maalitud koopia, mis sel hetkel veel valmimiskäigus)


Robert Rauschenberg on muidugi kunstnike kunstnik ning USA popkunsti täielik legend..paljud kunstiraamatud nimetavad teda suuremaks popart kunstnikuks kui Warhol või kes iganes elanud ja maalinud.. niiet tema tasemele ma ilmselt kunagi ei jõua ja kui aus olla siis ega ma ei üritagi. Aga proovida jäljendada võib, eriti kuna mu kursusetöö seda ette näeb. Järgmine step on tema tehnika ehk PRINT SCREEN'i kasutamine oma ideede ja piltidega. Can't wait!
loodan meeles hoida ning normaalselt sisse skännituna valmis versioonid siia ka postitada


best wishes
Robe

Superstructure

Tere ja ma palun vabandust et on olnud viis ebaproduktiivset päeva blogis. ja palun vabandust nende fashionista'de ees kes on avanud mu blogi lootuses leida uusi kollektsiooni ja khuuli fashiongossipit. sest nagu ise olen avastanud leiab siit rohkem üleüldist juttu ja infot ja minu tegemisi ja elu kui muud huvitavamat jama. niiet ma vabandan. kuid jätkan oma rada. ilmselt neid F blogisid on nii palju ja eks enamus neist räägib ikka samadest asjadest ja näitab samasid pilte.. ehk siis sorri..im not one of these.miks siis polaroid? ilmselt selle pärast et leidsin ühe superkhuuli vanakooli kaamera fotograafia dep'st ning tegin sellega nalja suht pikalt. ning sattusin täiesti vaimustusse.
ilmselt soetan endalegi sellise nunnu mingi ebareaalselt odava second hand raha eest tulevastel nädalatel.

what else? viimased viis blogivaba peäva on olnud suhteliselt epicud. nädalavahetuse alguses külastasid mind vanad head sõbrad saksamaalt, kes lõpetasid eelmine aasta ning tulid lihtsalt paariks sünnipäevaks inglismaale ja seetõttu ka mulle külla:) pühapäeva veetsin marietta seltsis Hyde pargis jalutades, imeimeimesooja ilmaga.sõime jäätist ja tsillisime sohos. we love london indeed.

praegu on mul käsil paar MEGA PROJEKTI! haha..ma pole kindel et nad nii megad on et nad käpsiga kirjutada. järgmine postitus homme kas a)varahommikul sel teemal, või b) lennujaamast oodates london-helsingi lendu.

Friday, September 25, 2009

focus


ma olen ilmselgelt liiga väsinud Dali'st ja liiga täissöödetud sellest õhtusöögist ja liiga räsitud sest mul õnnestus 15 minuti jooksul mis ma suures toas istusin ära kaotada Sigma objektiivi see kaitse kaas või kuidas iganes seda ka ei nimetata. ma homme jätkan.
seni need imelised ja detailsed backstage pildid (from TFS) ning seda mitmel põhjusel. esiteks sest härra wangi KÕIK kollektsioonid siiani on olnud:O:O:O:O ja ma olen megasuperhüper fänn. teiseks sest see kollektsioon on superruudussuper. kolmandaks sest backstage pildid on nii khuulid. neljandaks sest..täna oli mul järjekordne punupatsi pea ja sellega oli wang esimene seonduv ja loogiline asi.

kisses
R

t


kisses,
ur R

Thursday, September 24, 2009

Dress up, save the world ehk everyday_life pildid vol 2

VEEL VEEL JA VEEEL PILTE!!!!!!!!

( issand jumal mis P&P issue... super super super!)teemaks eedeni aed, kui mäletan õieti. ning autoriks tüdruk, kes lasi enda ja oma bfriendi keha kipsi valada.

artwork in 3D studio
portselaaaaaaaaan


kolaazid pääastavad maailma
artwork in 3D studio

research research
väiksed armsad kilekasvuhooned mis hoiavad meie poolikud savi taldrikud,pannid,skulptuurid niiskena kuni me nad valmis otsutame teha


tibatillukene osa kunstiraamatutest
obervation studies jaoks erinevad pudelidphotoshop work
koridor
näiteusehalli osakesekene
to get list
lugemisnurk
ladude ladu ehk you can have whatvere u like
you can have whatever u like vol2
veeeeel raamatuid...
uniformjärjekordne object which u can call " soo random" . või tegelikult mitte. observation drawings ning muu saab siis alguse. Choi tegemas Da Vinci koopiaid oma kursusetöö tarbeks

minu väike armas sahtel ning Rauschenbergi koopiad

..sest ainult meie värvime valgeid telliseid igavusest
vitsadest linnu algsed
Christian Boltanski inspired osa eelmisest kursatööst
failid failid failid pildid

Alarna's final piece(detail)
ei vaja ilmselt seletust
printmaking tindid
aknast kunsti sisehoovi vaadates ja väga palju random kujusid
äraviskamisele