Tuesday, January 26, 2010

saywhat
Pildid Amanda käest käes(no need mida ta otsustas kasutada saatis meilile..ilmselt töötlusteta ja ta kunstiprojekti tarbeks tehtud tuuninguteta kõik pildid peaks saama lähitulevikus. vot tak.

paussssssssssssss

PAUUUUUSS
The Drums- down by the waterViimased päevad on olnud täielik hullumaja minu elus. Kuna on alanud tennise pre-season inglismaal, pean leidma aega ka sellele tegevusele. Ja siin tekkkkkkibki esimene probleem. Eile nt pidi mul olema tennise trenn(ühtlasi oleks saanud ka uued üle vaadata kooli tiiimist) kella poole seitsmest üheksani, AGA siis tuli mulle meil et sellest nädalast algab 8nädalane life drawingu workshop. Kella kuuest poole üheksani. tore. siin läksidki kaklema head of art dep ja head od sport teams. tore. läksin muidugi life drawingusse. see on juba teine workshop(eelmine aasta tegin 10 nädalat)life drawinguga ja ausalt öeldes, ma arvan et ilma nende workshoppideta ei oskaks ma preagu küll midagi teha. erinevad harjutused teevad käe nii lahti, õpetad tunnetama materjale ja piire, õpid proportsioone jne. super!
ja siis eile hakkas minu Art&Design proovieksam. 15h. JAH, SA LUGESID ÕIETI- VIIISTEISTTT TUNDI! kerge hullumaja.
ja lisaks muidugi business studies ja muud toredad tegevused ja esseed(mis ma üle lasin ja selle asemel skypes maailmaga suhtlesin poole ööni)

no tõesti.
ma loodan et jumal(kellesse ma ei usu) annab mulle jõudu ja ma elan selle nädala üle. siis ma olen küll almighty.

ahja. pühapäeval aitasin sõbranna Amanda välja ta kunsti projektiga ja tegime väikse shoodi. kuna tegemist kunsti projektiga, mis veits pop arty ja pilte kasutatakse kolaazideks, siis fotograafilises mõttes pole ilmselt just suurem asi, aga kui kätte saan siis vaatab, kas jagab neid siin ka:)

seni best luck guys!
Saturday, January 23, 2010

just another day@sch
Go big. Go bold.

Victor & Rolf spring2010

Vogue Paris Feb 2010

Friday, January 22, 2010

Photo essay: Kassnaine-naine kassidega?(Tallinn)/>Pühapäev. Novemberi kuu. -12 kraadi. Kopli. Liisa kaamera kotis(sest enda oma otsustas jääda kogemata inglismaale) cancel'itud fotoprojektid paari modelliga(ilma tõttu) ning fakt et ilma ühegi pildita ma tagasi tulla ei saa.

jalutuskäik läbi terve kopli poolsaare. kohtumine hullu vene naisega, kellel on kodus üle 40 kassi. kes söödab oma kasse maja ees. roti lihaga. küsin luba kas tohin ta kasse pildistada. ta alguses ei luba. räägin ta pehmeks. ta hakkab rääkima. esimene lause: "ma poleks kunagi venemaalt eestisse tulnud, kui oleksin teadnud kuidas siin loomi koheldakse, eriti kasse" jumal tänatud et ma olen pool venelane, mõtlen. me räägime üle poole tunni. ja ma hetkeks ei kardagi enam seda hullunud naist. nii taga koplis kui saab. kassidega. kodute inimestega ümber. tal on seljas vana määrdunud mantel, üleni kaetud kassikarvadega. jalas..? ilmselt midagi. mantli alt välja paistvad jalad on üleni verised ja ära kriimustatud kasside poolt nagu ta käedki. talle meeldib mu kaamera. ütleb et ostis oma tütrele omal ajal ka väga hea kaamera, aga tütar ei osanud seda hinnata ja viskas pärast mõnda aega nurka. ma mõistan. teesklen et pildistan ainult kasse. tegelikult zoomin kaugemale nii et ta jääb pildi nurka kui ta räägib oma lugu mulle. paar korda teesklen köhimist ja vajutan kiiruga pildistamisnupule. köhin seetõttu et summutada seda nö pildisamisehäält. et ta ei mõistaks et ma rinnal kaamerat hoides, pimesi pildistan teda ja loodan õnnele. umbes pool tundi hiljem olen täiesti külmunud, soovin talle edu, luban ta kasse vaatama tulla kindlasti veel lähitulevikus ja jätkan oma teed. jalutan maha veel umbes 4 km vähemalt. ja kohtan veel erinevaid tegelasi ja pildistan kokku üle 2000 kaadri. tema oli alles algus.

Balconies(Tallinn)

internetiühendus otsustas hakata aeglaseks tänu 2cm'le lumele mis inglismaal maha sadas ja seetõttu pidin tegema pildid 89% väiksemaks kui nad tegelikult originaalis on, sest muidu oleks ma neid ülesse laadinud umbes 100 päeva. vabandused.