Saturday, February 27, 2010

Dear lord

Tere mu kallid,

ja ilusad ja armsad..ma olen tagasi. tähendab kind of tagasi..niiet stay tuned. Juhul kui te olete veel alles pärast peaaegu kolme nädalat pausi. Ma südamest vabandan. Ma väga igatsesin oma blogi vahepeal. ausalt.

Tagasimõeldes ei oskagi midagi kuidagi kokku võtta. Üritan tekitada mingi uudiste listi ja asjade meenudes lisan neid aga juurde:
-unconditional offer from Kingston Uni
- sama Bournemouthiga aga kinnitusvestlusele otsustasin mitte minna, sest sain aru et ma ei taha sinna niikuinii ilmselt minna(kingston pigem ikka) ning ei taha kelelgi teise võimalusi ära võtta seetõttu.
-St.Martinsisse asjad ära antud ja ootan lõplikut vastust
-Nädal aega eestis oli maailma parim. Nii hea oli teha mitte midagi, veeta kvaliteedaega oma kaaslasega, joonistada, maalida ja pildistada(mul on päris hea pildimaterjal varuks teile!)
-terve see nädal olen päris palju aega veetnud kunsti blokis(oh imet) sest kunsti ja fotograafia lõpueksami küsimused on saabunud ning üritan teha võimalikult vara võimalikult palju, et saada kohe ilusti järje peale:)
- mul oli tegelikult plaan hakata postitama juba see nädal taas korralikult, kuid kahjuks arvas saatuse teisiti ning minu teed viisid mind hoopis kiirabiga haiglasse, 89 aastase sureva Mrs. Mary kõrvale. super! praeguse seisuga lasti mind juba välja, probleeme ära ei lahendatud ning ootan esmaspäeva et enda igasugused analüüsid kätte saada. jeee
-sünnipäev on kõigest paari nädala kaugusel ning ausaltöeldes erilist meeleolu veel pidustusteks jne pole, kuid tahaks sel aastal endale ise mingi toreda kingi teha. suuremat sorti maali või midagi. eks ma üritan midagi välja nuputada. esimene ülesanne on mul muidugi kõik ülejäänud lõuendid(võinoh kuidas eesti keeles selleks kõige õigem sõna on? võite mind välja aidata? canvas, aga lihtsalt kangana) raami peale tõmmata.
-täna käisin shoppintuuril, ning ütleme nii et i kind of like what i see...vähemalt inglise high street poodides. ma muidu pole olnud väga romantilise stiili austaja..rohkem ikka must ja hall ja konkreetsed vormid ja mustrid, pigem huvitavad lõiked ja kangas jne kuid täna topshopi, river islandit ja muid poode rüüstades ning endale roosasid ja virsikuvärvi flawless asjakesi selga tõmmates avastasin minagi enda jaoks selle kõige. niiet thumbs up! ning loodetavasti nv'l jõuan üle vaadata ka nö luxury brandid ja teha endale ette mõne hea sünnipäeva kingi:))))heheheheeeee
-what elseee??? hmmmmmmmm.. praeguseks on juba päris koos tegelikult aga eks ma üritan veel uudiseid edastada kui nad meenuvad.

Meeleolu on minul olenemata kõikidest haiglaseiklustest ja proovikesamitest järgmine nädal päris lõbus, ilm inglismaal on hakanud paranema- taevas muutunud sinisemaks, esimest korda umbes 4 kuu jooksul nägin päikest, õhk soojemaks(nii et annab aknaid täitsa lahti hoida), olen teinud oma esimesed kevadised ostud, joped kapi tagumisse nurka riputanud ning olen täiesti positiivne. Ootan ajalised järjekorras- proovieksamite lõppu, oma kaaslase külaskäiku järgmine nädal, sünnipäeva, lõplikeid otsuseid ülikoolidest, eksamite lõppu ja tulemusi ning suve! kõik see tore ongi varsti-varsti käes..ning ilma mõttes mul kiiremini kui teil eestis, sest meil onnn jubaaa kevaaad! jesss

ei piltidele täna. vabandan. lihtsalt palju juttu.

cheers! mu kallid

with all my love
R


Sunday, February 21, 2010

ma olen veel täiesti elus ja minuga pole juhtunud nii nagu mcqueeniga(halb nali!) ja postitused tulevad varsti!

Monday, February 8, 2010

SUUR ÜLESKUTSE!Otsin modelli fotograafia lõpueksamiga seotud photoshoodi jaoks. Teemaks natural forms (vaata nt Edwards Westoni töid) Oleks plaan teha sarnases stiilis shoot(või veidi kaetum) Kel julgust ja soovi siis visake mulle kiri postkasti( einerr@kesw.surrey.sch.uk või robertaeiner@hotmail.com).

Täiesti anonüümne, koolitöö tarbeks. Mega-tänkjuuu.
PILDISTAKSIN 12-21 VEEBRUAR, KUI VÕIMALIK!

Anja Rubik by C.Akrans


Minu silmis täiesti ebainimlik photoshoot..lausa jumalik.Vogue Nippon Märts 2010

Sunday, February 7, 2010

Jutunurk

ilmselt te nüüd nuputate miks ma nii paaniliselt postitan nii erinevaid asju, aga asi on lihtsalt selles, et kui on väga kiire ja väga palju teha siis eks ma mõtlen küll mis ma tahaks öelda või näidata või kirjutada aga ei jõua ega jõua..ja siis tahaks kõik korraga ära näidata kui vähegi aega on.

ma homme-ülehomme üritan jõuda need kaualubatud A1 sheedid ka ära näidata siin, sest neid nii palju ja üleslaadimine võtab forever. kolmapäeval kingston ehk no postitus ja siis neljapäeval lennujaamas kirjutades ilmselt kuulete mis seal räägiti või küsiti:)
ja nädalavahetusel ilmselt jällegi ei kuule must midagi, sest peidan ennast kuskil tennisekeskuses ja olen oma kaaslasele meeste GP turniiril toeks nagu truu neiu peaks ikka olema:)) ja järgmisel nädalal taas eestis ning plaanitud päris mitu kooliga ja ka mitte kooliga seotud shooti..et on mida ootama jääda!
musid
R

Portfoolio vol4- photography research book

Ilmselt kõige igavam sketchbook, seepärast ka aint paar esimest lehte. esseeed ja researchid mu projektide kohta. kõik!Boarding school girl tipped to become the next Lily Cole after being spotted on a train

Ma jooksvalt olen hoidnud teid kursis mu BBF' Jazzi tegemistest ja mänginud number 1 fänni väga visalt...so here we go! minu kallis armas järgmine lily cole:)

via Daily Mail


ahja, ja ma lihtsalt armastan ta uut United Colours of Benettoni campaigni. nii lihtne ja niii ilus. go girl!At 5ft 9in and with striking looks, Jasmine Munting was always going to turn heads.
But after catching the eye of a model scout as she boarded a London train, her life changed for ever.
The 17-year-old is being hailed as the next Lily Cole or Kate Moss after being named among the 2010 Models To Watch by Vogue magazine.
Model perfect: Jasmine Munting in professional pose


Next big thing: Jasmine Munting was spotted on a London train after she randomly decided to switch carriages at the last minute
Previous recipients of the accolade include Agyness Deyn, who has become one of the biggest names on the catwalk and a Jean Paul Gaultier regular, and Lily Donaldson, now the face of Burberry.
Miss Cole's breakthrough came from a similar appearance on the front of Italian Vogue in 2003.
  For Jasmine, her future was altered by a chance encounter in July 2007 in a scene reminiscent of the Gwyneth Paltrow film Sliding Doors, which tells the parallel stories of how a woman's life changes depending on whether or not she manages to catch a particular train.
  The teenager was going to see friends when she randomly switched carriages at the last moment as she boarded a train at Clapham Junction in South London.

  By chance she found herself standing next to someone who works at Select Model Management, who told her she had what it takes to make it on the catwalk.
  'This woman was looking and looking at me,' said Jasmine, who lives in a £400,000 semi-detached house in Barnes, South-West London, with her mother Sally, 55.
  'Then she said, "Are you interested in being a model?" I know you have to be careful but I took her card and gave them a ring later, which is how it all started.
  Footsteps: Jasmine is tipped to be the next Lily Cole
  Footsteps: Jasmine is tipped to be the next Lily Cole
  'The weird thing is that I had been heading towards one set of doors when, for some reason, I went to another. I don't know why I changed my mind, but I'm now very glad I did. If I'd chosen another door I wouldn't have been scouted, and I wouldn't have been doing this.'
  Jasmine, whose professional model name is Frida, attends the £23,000-a-year King Edward's boarding school in Godalming, Surrey.
  Academically bright, she was awarded a bursary by the school to help with the fees when she was 11.
  She combines studying for A-levels in business studies, food technology and drama with modelling assignments which have taken her all over the world.
  Her first job was for teenage magazine Mizz, but she quickly graduated to major campaigns for Levis, Benetton and Top Shop.
  She has worked in New York and even flown to Paris to appear in an advertisement for Yves Saint Laurent with French actor Vincent Cassel.
  'I was in class when the phone rang and they said you have to be in Paris in two hours,' said Jasmine, who hopes to study marketing at university. 'It was just unbelievable.
  'The school has been supportive. Sometimes I take my books so I can work if I have a few minutes free on a shoot.'
  Despite her success Jasmine's parents, Sally and Erol, 48, a retired counsellor, who are separated, are keen to keep her feet on the ground. She does not get regular pocket money and has to ask her mother for cash if she wants new clothes.
  Mrs Munting, a retired NHS maternity nurse, said: 'When Vogue mentioned her as one to watch it was really encouraging and super that people in her industry, who know what they're talking about, have shown an interest in her.
  'I just hope she continues to do well and enjoys every minute of it. To me she's still Jasmine and she's beautiful whether she's modelling or not.'


  Read more: http://www.dailymail.co.uk/femail/article-1247609/Boarding-school-girl-Jasmine-Munting-tipped-Lily-Cole.html#ixzz0esi6fXl8

  Kingston- CHECK!

  Dear Roberta

  Course: Foundation course in Art & Design

  Session: 2010/1

  Our Ref: 1010428

  Foundation Diploma – Faculty of Art, Design & Architecture

  Many thanks for submitting your portfolio of work. This has now been reviewed and we would like to invite you for interview here in the Foundation Studies Department at the Knights Park Centre on:

  Wednesday 10 February 2010 at 10am.

  Please confirm by reply email to fadafoundationinterviews@kingston.ac.uk that you will be able to attend this interview.

  With the large number of applicants we are unable to change interview dates other than in extreme exceptional cases.

  When you arrive, please go to the Reception Area and let them know you are here for a Foundation interview. Please bring with you:

  • all of your original work, including sketch books and any research work

  • a copy of your tutor’s reference to the interview in a sealed, secure envelope with your name and school/sixth form college clearly marked on it.

  You will need to register at our reception at 9.45am for the morning session and your interview will be between 10.00am and 12.30pm. Please therefore be prepared to entertain yourself as we will interview students in the order that they arrive.

  Your interview will be an informal occasion and an opportunity for both parties to find out more about each other. We will be interviewing you in a group situation where you will be able to see the work of other applicants, as well as having the opportunity to explain your work to the group in an informal manner. You will be asked to go through your folder briefly, explaining as you go areas of particular interest. The group of interviewees and two staff members will visit the folder of each applicant in turn; spending around five minutes with each applicant. The group will consist of approximately ten students and two members of staff and will last for about an hour in total. There will be time at the end of the interview for questions to the staff members.

  Again, thank you for submitting your portfolio and we look forward to meeting you and welcoming you to Kingston University.

  Yours sincerely

  FADA Admissions Office

  fadafoundationinterviews@kingston.ac.uk
  EHK SIIS KOLMAPÄEVAL MINEK! :)
  WISH ME LUCK!


  veel portfoolio postitusi või olete neist juba tüdinenud? küsimus on selles. ootan vastuseidddd

  Friday, February 5, 2010

  Portfoolio vol3- internal exams(old)

  Internal exam. Teema: More than likeness  Eelmise aasta part of internal exam. Teema: Figurative toys