Tuesday, August 31, 2010

Monday, August 30, 2010

tuulerõuged ja vähe postitusi! cant wait et saaksin terveks,

Wednesday, August 25, 2010

Breeze.ee Londoni artikkel !

Lõunane kiirpostitus lingiga sellisele uuele leheküljele nagu breeze.ee. Nimelt võttis minuga ühendust üks imearmas neid sealt ning palus kirjutada lühiartikkli Londonist ja oma lemmik kohtadest siin:) Artikklit saate lugeda SIITlet me know what u think, sweethearts

Tuesday, August 24, 2010

http://www.formspring.me/robertaeiner

Sunday, August 22, 2010

Sundays and brick lane

Ma olen juba kirjutanud ja jaganud teiega Londoni pühapäeva armastust ning ka rohkelt pilte Brick lane'lt- minu ühest lemmikust kohast Londonis. Suure fännina ning täiesti armunult sellesse hoodi olin ma maailmaõnnelik, kui leidsin endale uue pesa(loe:kodu) täpselt Brick Lane kõrvaltänavasse! Kolisin sisse nädalakeskel, kuid ei suutnud ära oodata pühapäeva- tänast päeva- mil saan sinna minna päris nö kohalikuna.
Seepärast ka järjekordne Brick lane'kas pildisissekanne ja veits lisainfot. Sellell ühel tänaval(ning ümbritsevatel tänavatel) koguneb kokku ilmselt kõige khuulim ja värvikam noor ja vana Londoniseltskond, lahti lähevad rohked viksed disaini butiigid, suured mahajäetud laohooned muutuvad vintage turgudeks ning tänavad on täis rahvusvahelisi toite pakkuvaid putkasid.
Brick lane'i minemiseks tulge maha kas Aldgate East võiLiverpool St tube'i peatuses. mine sinna pühapäeviti(ma olen alati mõelnud, et kõige õigem aeg londonisse minna paariks päevaks ongi  pühapäev-esmaspäev-teisip. pühapeäv lillelaada ja brick lane pärast. esmaspäev on põhiline peopäev ning teisipäev ringiuitamiseks:)) kella 12 ajal.

I've done like million posts about Brick Lane already, but here we go again. this is my fav area in big and crazy London town, so you can imagine how happy I was when I moved in to my new flat, which is just like 5 min away from it! SO today was my first Sunday as a local there. And everyone who's been there on sundays should know- sundays really are special!
So here's another post with pictures and some notes about my fav area. My photographs might not show you the true emotion you get from there, so whenever you're in london (on sunday mornings) take your time and energy and get off from a tube at Aldgate East or Liverpool station. AND ENJOY!
oh, and don't miss most amazing flower market in the same area! 
eriti lihtne DIY idee- haaknõela kaelakee
Ainult pühapäeviti lahtiolev toidu-riide-ehte paradiis.
Well..oma GShocki armastust ma olen ka teiega jaganud. ning minu südamerahuks ostis mu kaaslane täna endale täiesti imeilusa uue Gshock kella.

My boyfriend got this a-m-a-z-i-n-g GShock watch
Täna jalutades ja shoppates üritasme välja mõelda, et mida võiks koguma hakata. Sest koguda on äge. Üks asi oleks vinüülid(sest ma olen seda alati teha tahtnud!) kuid selleks tahaks ma leida eriti funkyt vinüülimängijat kuskilt. Ja uskuge mind- vinüülidest siin puudust ei tule:)

Kingad: Topshop, Teksad: Replay, Maika: Topshop, Kaelaehe haaknõeltega: Topshop, Kott: Chanel, Käevõru: H&M ning käes hoian eriti khuuli Playboy'd, '88ndast aastast. Oma kaaslasele kogumismaterjali:)

Today's look: Wedges-Topshop, Jeans-Replay, Top-topshop, BLING-Topshop, Bag-Chanel
and I'm holding this beaaaaautiful Playboy from '88, and my boyfriend loves it! how cool is that huh:) 
Gotta love mu uus kell..mis sai sammuti täna soetatud.
Khuul piipl jeesjees
Siit Vintage laadalt sain ma ERITI ebareaalselt ägedad jumpsuit'id endale täiesti võileiva raha eest. Ning süda jäi nutma megailusaid suuri kasukaid ning 90ndate MIUMIU originaalkotti...
Toidulaadalt/putkadest tulevad inimesed söövad ja naudivad melu ja muusikat ja elu tänavatel..
Põhikoht- ma vannun et iga toit on seal niiii hea 

Uue kella imetluses
My new watch
 

Ahja- last but not least. Sain endale uue Polaroid kaamera, mis on 1200'ne! Ehk siis tunduvalt suurema pildiga kui tavalised polaroidid(600sed) ja seetõttu palju harudalsem! nagu mulle täna mõned proffid kellelt küsisin polaroid nippe ütlesid- eriti vinge pill!


 


Tuesday, August 17, 2010


Taste me, drink my soul
Show me all the things that I shouldn't know
And there's a new moon on the rise

Oh london, i love you so.

Ma ei oska sõnadesse panna seda tunnet, et edasi anda teile kui hea on olla tagasi londonis. Dont get me wrong- ma armastan eestit, kuid kolmas aasta siin ja aeg on teinud oma töö..inglismaast on saanud mulle mu teine kodu. Ja ma igatsesin seda väga. Tuttavaid kohti ja sõpru ja tänavaid ja metrood ja.. Kolm aastat, kuid samas tundub, et nüüd on kõik teisiti. Student accomandationis elades on kõik ikkagi lihtsam ja elu on kui mängult. Nüüd on kõik Päris. Eriti päris on mu korteri leping ja kõik muu sellega seonduv. Kõige vähem päris ja rohkem mängult on CSM..see ei jõuagi veel kohale.
Igaljuhul, point on see et olen olnud uks eriti vähe kuid jõudnud teha eriti palju- täna tegelesin korteri paberitööga ja kohtusin maakleriga, nautisin eriti nämmat choco brownit pistaatsi jäätise ja kohviga The Hoxton hotelli lounges(mis on btw ERITI mõnus lofti stiiliga lounge-söögikoht, kus kohtab eriti kihvte inimesi!) ning edasi Westfieldi Jasminiga, keda ma polnud näinud üle kuu aja, mis on ERAKORDSELT pikk aeg. Kui oled kellegagi veetnud kogu oma aja ja elanud ühe katuse all kaks aastat, siis võite arvata kui tähtis see inimene teile on ja kui imelik on niikaua üksteist mitte näha. Igaljuhul, oli meil eriti mõnus päev. Valisime erinevaid asju mulle koju, sõime, ajasime juttu. Jazz rääkis oma suurematest projektidest ja viisa jamadest NY'ga, homsest Topshopi järjekordsest kampaaniast ning London Fashion Week'ist ja Weekendist. Eriti kihvt on see, et mul on CSMiga võimalus aidata ja tööd teha mõlemal üritusel kui hästi läheb ning oleks ju eriti khuuli Jazziga seda kogemust jagada:)

Igaljuhul-pikk ja mõnus päev ning väsimus suur! headööd mu ilusad!

kodu- olemas! london, i love you!

Saturday, August 14, 2010

megatore- tulin just igemeopilt ( jah..PÄRNUS) ja rääkida ei suuda ning söön antibiootikume sisse, kuid no worries- kohtume õhtul Sugaris!

Friday, August 13, 2010

Homme kõik pärnu!

Ning täpsemalt Sugarisse, kus toimub Tallinn Dollsi õhtu-öö-üritus. Alustame kella seitsmest Sugari terassil, kus supersoojad hinnad, kõige uuemad kleidid-pluusid ning mõnus olemine ning liigume tasakessi öösse, kus saate eputada oma uute ehete ja kleidikestega:) Tulge lõbutsema kullad(kuni mina töötan viimast päeva, sest esmaspäeval tagasi londonisse minek, CSM ning kõik muu põnev!

Wednesday, August 11, 2010

Formspring: Kõige kõrgemad kingad ja mitu paari?

Vastus on siis siin. (kõik hetkel kandmises ja eestis olevad).
Ning kõige kõrgemad on kuskil 17cm(varjatud platformiga.)

Tuesday, August 10, 2010

lemmik blogisoovitus: http://vonbi.cmyk.ee/

ajakirja mood kaanepildi shoodi backstage

foto:Indrek Arula