Thursday, December 30, 2010

POSTITUS! lõpuks!

 Tervist mu armsad! Mu viimasest korralikust postitusest on möödas blogi-maailma mõistes ilmselt igavik ning päris-maailma mõistes väga pikk aeg.. ning ma pean teid kurvastama(jälle)- ega see ei tule väga palju "korralikum". Ma olen nautinud seda maailmamõnusat lund(ja paistab et seda tuleb juuurde ja juuurde ja juuurde?! kust kohast??), õppinud peaaegu hoolega ja söönud sisse meeletutes kogustes piparkooke. Ning muidugi jooonud liitrite viisi(päevas) teed!Vanilli teed! Selle kõige tulemusena on blogi unaruses, kooli projekt lõpetamata ning mul pole isegi tagasi-lennu piletit! paaanika!
Ma üritan nüüd elu tagasi rööpasse saada ning luban, et uuel aastal uue hooga! Tegelikult tahaks juba väga tagasi Inglismaale.. olla tegus ja produktiivne ning lõpetada ära see mitte-midagi-tegemine! Üritan homse päevaga kirjutada ülesse erinevad seigad mis 2010 aastast eriliselt meelde jäid ning panna paika 2011 uusaastalubadus(ed).
Seni aga jagan teiega pilte, mis täna hommikul peaaegu et kogemata tegime, kui otsutasime pärast hommikusööki NOP'is teha väikse jalutuskäige Kadrioru pargis. Ma ei tea kas see kvalifitseerub "outfit-posti" alla, kuid siin ta on!

Mantel: Zara
Teksad:Zara
Tuub-sall: Ema kootud
Kindad: Vanaema kootud
Saapad: All Saints
Friday, December 24, 2010

Õnnelike, lumiseid, rahulike ja armastust täis jõule teile mu kullad!
Teie R

ja muidugi ei saa ma ilma mõne hea videota..ebareaalselt äge. i just might try to do it over next couple of days!!!

Monday, December 20, 2010

Sweetest christmas

 Pilte meie iga-aastasest pre-christmas üritusest:) Pildid vast räägivad enda eest, niiet sõnu pole vajagi!

Sunday, December 19, 2010

Teise giveaway võitja!


sannu said...

Ilunipp:
Parim ilunipp vähemalt minu enda jaoks on olla "ilus" nii seest kui väljast, kui kõik sinu sees on OK! siis oled rahul ka ülejäänuga. Seda aitab saavutada trenn, mulle meeldib käia jooksmas iga hommik nii umbes 7km. Enesetunne pärast jooksu - AMAZING!!! Ja tulemusi on ka juba pärast esimest nädalat näha! Pole paremat asja kui on TRENN:)

KÜSIMUSED:
1. Parim ja Halvim külg sinumeelest Inglaste juures?
2.Kuidas/kust kohast ammustad inspiratsiooni? :)


Saturday, December 18, 2010

HOMNE HEAtEGU!

KÕIK HEATEGIJAD- homme(pühapäeval) kell 14 00 Linnahalli statoil ja kell 15 30 haabersti statoil:)))
Teeme laste jõulud ilusaks!

Neile, kes tahtsid näha esimest giveaway'd: Editi blogis.. minu arust väga ilus ja väga hästi sobib talle ka!

Thursday, December 16, 2010

Küsimustele vastused- esimene osa

Mõtlesin, et vastan küsimustele mis selle poole nädalaga kogunenud nüüd ära, sest neid on nii palju tulnud ja teise osa jätan nädala lõpuks:) Muidu ei jaksa ise korraga kõigile vastata ja teie ei jaksa lugeda ka:)


Kuidas suhtud reaalainetesse, oskasid neid hästi? 
Keemia-füüsika valmistasid natukene raskust, matemaatikaga sain väga hästi "läbi" ja meeldis mulle väga, siis kui viitsisin süveneda kõigesse algusest peale. Kirjandus, emakeel, geograafia jne olid ikkagi kõige tugevamad küljed koolis.

Mis sa arvad, kas inglismaal nõutakse õpilastelt gümnaasiumis vähem ? Kas õppakava on mitmekülgsem, kergem?
Arvan TÄIESTI vastupidi. Inglismaal on süsteem palju-palju karmim, ei ole mitte mingit võimalust eemale hiilida, puududa, töid järgi teha jne. Kodused tööd on palju rohkem in-depth, kirjandid jne sarnanevad väga ülikooli süsteemi omadele. Õppekavas on vähem tunde, kuid sul on võimalus õppida seda, mida tõeliselt tahad ning mis sind huvitab, kuid kuna see on väga sügav-õpe siis materjali mis läbi võetakse on tunduvalt rohkem!

Oskad ehk häid ideid jagada, mida oma pereliikmetele jõuludeks kinkida? 
Hea raamat või CD, mis on inimesele väga personaalne ei ole kunagi halb mõte. Ise olen kinkinud suuremõõtmelisi neile inimestele isikle fotosid lõuendil vms, enda tehtud maale..

Sinu lemmik meigifirma sain nüüd teada, aga millised on Su lemmik juuksetooted? 
Teine vaieldamatu lemmik on ka Make up store, kuid tegelikult on nii, et eks iga spetsiifilise toote jaoks on eraldi firma mis on eriti hea.(a la Diori huulepulgad, benefiti põhjad ja igast triki asjad:D, MAC -Makeupstore lauvärvid jne)
Juustetoodest kasutan HEAD'i ja igasuguseid põnevaid Venemaal toodetud maske-shampoone mida ma ema kuskilt võlupoodidest on leidnud...vägaväga head ja naturaalsed kusjuures!

 Mis on sinu enda Jõulukingi soov? 
Kuna hetkel tundub, et kõik vajalik on olemas ei oskagi millegi erilise järgi soovida. Tahaks,et kõik läheks samamoodi-üles mäge- edasi! Aga materiaalsetest asjadest- ega ma kunagi headest raamatutest ära ei ütle!

Suvi või Talv?
Valin tulikuuma suvise Pärnu ja lumised jõulud koos lumeinglitega:)

Milline benefiti asjadest on sul kõige lemmikum ja miks?
Hollywood glow oli üks lemmikuid, kuid kahjuks on see tootmiselt maha võetud..niiet igatsen seda väga! Tegelikult armastan KÕIKI tooteid- pole üheski pidanud pettuma- High brow, high beam, POREfessional(peidab kõik poorid näos ära-portselannahk!) some-kind-a-gorgeous- super jumestuspõhjaks, VÄGAVÄGA kerge. that gal põsesarnadele, BADgal ripsemedušš, oooh la fit silmaalla ja peoleminekuks "take a picture..it lasts longer".. tundub et igavene hulk tooteid, kuid tegelikult on nii nad nad kõik on väägäa kerged(niiet üldse peaaegu ei tunnegi et meik on peal), lõhnavad nii hästi ja näivad väga naturaalsed näol.


Kuhu paikadesse sa reisida sooviksid ja miks just sinna? 
Mu lemmikkoht maailmas- Jamaica. Iga kord avastan midagi uut ja ilusad ja suurepärast ja inspireerivat sealt. Tahan väga minna Indiasse ja Kuubale pikemaks ajaks- hetkel üritangi mingit plaani tekitada enda peas:)

Mis on su lemmikajakirjad, mida sa ikka ja uuesti vaataksid?
PURPLE, LOVE, 10, WONDERLAND- vaatan neid iga paari nädala tagant max uuesti ja uuesti, otsin inspiratsiooni kooli projektide jaoks ja ootan uusi numbreid

 Mis on Sinu jaoks parim koht maailmas ja Sinu elu moto? 
Parim koht- KODU Tallinnas. Elu moto: ? god, ei oskagi kohe nii ühte välja tuua.

Kuidas kirjeldad enda isiklikku stiili ja kui Sa oleksid üks riideese, siis mis ja miks?
Lihtne? haha Jah, ilmselt lihtne, keeruliste detailidega. Lihtsad värvid, mustrid, väga arusaadav shape ning detailiderohked aksessuaarid. Kott oleksin! Väga isiklik, sisurohke,personaalne ja vajalik!

 Palju sa seal endale ise kokkad ja millised road on kohalikest lemmikud? 
Ma aaarmastan süüüa ja head toitu. Samuti armastan väga väljas söömas käia(kuigi Tallinnas heas restoranis söömaskäimine maksab sama palju kui Londonis kodus kokkamine, siis üritan Londonis ikka rohkem ise kokata, mis on muidugi ajapuuduse tõttu raske. keeruline on lemmikut valida, oleneb tujust. Armastan väga erinevaid püreesuppe, medium-rare liha ja põnevaid salateid.

 Parim punane huulepulk mida tead?
Kuna olen täielik punase huulepulga inimene, on minu läbiaegade lemmik, mida ostan kohe hulgi Dior Addict- püsib kõige paremini peal, on väga mõnusa koostisega ja värv on veatu. Selle talve pool-lemmik on aga Topshopi uue makeup range huulepulk, mille tooon(beguiled) on imeimeime ilus, kuid koostis pole just kõigekõige parem. Seetõttu segan huulepulka vaseliiniga ja siis on tulemus väga hea! Hinnavahe mängib ikka suurt rolli..

 Mis Eesti toitu Londonis olles tavaliselt kõige rohkem igatsed? 
Maiuspala komme ja merevaiku..ja Fazeri sepiku vms kukleid ning juustuvorsti:)

 Kas sa oled mõne Giveaway ise võitnud?
Eiii ole kahjuks õnn kunagi naeratanud.

 Kes on sinu lemmikdisainer? 
Hard to guess..McQueen esiteeks. Ning teiseks Wang ja Rick Owens. Tegelikult on palju lemmikuid mis varieeruvad nii kui kollektsioonid tulevad ja lähevad, kuid need kolm ei valmistu kunagi pettumust:) Samuti vana hea klassikaline YSL

Nis on sinu inspiratsiooniallikas ?
Elu? Muusika, filmid, inimesed, kunst, näitused, ilm, reisimine, sõbrad. Täiesti igapäevased väiksed asjad.

Millist raamatut sa hetkel loed (kui sul selleks üldse aega on)?
Loen uuesti üle  What is a Designer: Things, Places, Messages by Norman Potter(soovitan kõigile! nii hea) ning tasapisi uudistan jõuludeks saadud( jõulud tulid varakult osaliselt:)) raamatuid.

 2.Kui sa vaatad seina endast paremal, siis mida sa seal näed? 
Kaks seinalampi, elevandiluu sein ja must-valge pilt.

Millisesse heategevusse sa kõige rohkem raha annaksid? 
Lapsed- eestis, aafrikas või kusiganes mujal. Lastekodud, lastehaiglad jne. lapsed on meie tulevik.

Millesse sa usud?(karma,saatus etc)
Usun saatusesse. Usun et kõik on ette määratud. Et see kuidas me lõpuks oma elu elame või lõpetame on juba varakult paika pandud, meie teekond sinnani varieerub. Kõigel on tähendus.

Millile või kellele sa mitte kunagi vastu ei suuda panna?
GÜ sokolaadikookidele ja oma pisikesele õepojale..tahaks talle kõik maailma parimad asjad kokku tassida ja ta ära ninnu-nännutada :D

 Kuidas sa kujutad oma elu 20 aasta pärast?Kus näed ennast 5 aasta pärast, millega tegeled jne? 
God..ma ei kujuta oma elu ette isegi aasta pärast, rääkimata siis 20nest. Aastagagi on niii palju muutunud ja asjad ning võimalused on tekkinud mu ellu,, millest ma poleks kunagi unistada osanudki..Loodan lihtsalt, et olen õnnelik ja oma valikutega rahul, kusiganes või kesiganes ma ka pole..

 Mis sinu enda ilunipid on? Näha on, et oled loomulikult väga ilus, aga mingid nipid on ikka mängus.?
Õlitan küüsi vähemalt ülepäeva- hoiab küüned terva ja ilusana. Küünelakki peale pannes, panen õli alla- see jaotab küünelaki väga ilusalt ise küünele laiali..
Pesen nägu jääkülma veega.
Ripsmeid ei värvi igapäevaselt- samas kui värvin siis tunduvad kuidagi eriti elavad(:D.
Kasutan oma Lancasteri niisutavat näokreemi nii palju kui saan.
Joon porgandimahla palju(hoiab naturaalselt paremat jumet ehk siis solaariumid-isepruunistuvad kreemid ei ole kohe kindlasti teema..fuh) ja vägaväga palju vett.

Kõige tähtsam asi: Minu maailma parim kosmeetik Tallinnas(pole julgenud kuhugi mujale ka minna) ning ta võlukäed ja rohud. Samuti tellib spetsiaalse retsepti järgi apteegist näopuhastusvedeliku(koostisained toob moskvast) ning puhastan sellega siis kui tundub, et näonahk hakkab imelikuks minema. Tegemist on antibitootikumiga, niiet ei saa väga tihti kasutada, liiga tugeva toimega! Kuid hoiab näo vägaväga ilusana!

 mis on sinu jaoks kõige suurem viga riiete kokkusobitamisel? 
Suurim viga? Too much of everything.

 kas sa oskasid enne inglismaale minekut nii hästi joonistada?
Haha.. eii! Üldse ei osanud tegelikult praegusega võrreldes! Ei käinud eriti kuskil ringides ka, koolis kunsti tunnis ainult kord nädalas 45 minutit joonistasin. Olen näidanud osadele inimestele oma esimest sketchbooki inglismaal ja siis praegust- ikka päris palju oleme saanud naerda. Vahe on päris hull!

 Milline on sinu lemmik koht inglismaal?
London-Hyde park, sketch, the breakfast club
Inglismaa: nädalavahetuse getaway Guildfordis või Goldamingis

 Eestis ?
Tallinna kodu aasta läbi, Pärnu kodu väga külmal talvisel nädalavahetusel või kuumal suvepäeval, Kohvik/restoran Spirit ning oma väga lähedaste sõprade kodud( te ise teate mu kallid) kelle  kodud ja pered on mulle kui enda omad-niiii väga südamelähedased.

 Mida sa plaanid tulevikus teha ?
Võidelda enda unistusi välja siin suures maailmas:)


 Kui saaksid elu lõpuni kasutada vaid ühte käekotti, siis milline see oleks? 
Enda metallic Chloe- nii mugav, ilus ja praktiline. kannatab suurt raskust ka

1. Mis su lemmik huulepulk on?
Dior Addict

 2. Kas kasutad jumestuskreemi ja kui, siis millist?
Hetkel kasutan Shiseido Dual Balancing Foundationit ja pole ühegi teisega niii rahul olnud! Enne seda olin Mac' studio sculpt fänn.

 Kas sa töötad seal? 
Kooli kõrvalt üritan McQueenis tegutseda jah.

Mis on su lemmik easy entertainment? 
GOSSIP GIRL! hahaha, alates sellest hetkest kui esimene episood usas välja tuli, olen iggaaa nädal oodanud uut osa! Ja uhkusega teatan, et mul on olema kõikide hooaegade dvd'd ! 
Jumaldan eestlaste lollust pealt vaadata saadetest naru 100 sekundit jne :D

Kui saaksid endale soovida ükskõik mis ühe asja, mis see oleks?
Igavene õnn


Millist ilu või jumestustoodet kasutad igapäevaselt ja milleta kindlasti hakkama ei saaks? 
Igapäevaselt kreemitan nägu hommikuti ja kasutan jumestuskreemi ja kulmupliiatsit, mõnikord värvin huuled punaseks ka. Vajalik on kindlasti ka hea lõhn.

Kui sa saaksid endale valida ükskõik mis käekoti maailmas, siis milline see oleks? 
Hetkel ei tunnegi puudust millegi järgi väga.. Midagi klassikalist ilmselt siis- Birkin bag? kõiki värve !

kui sul oleks võimalus muuta üks eelnevalt oma elus tehtud otsuseid, siis kas sa kasutaksid seda võimalust, ja kui jah, siis millist otsust sa muudaksid? 
thank god, siiani ei kahetse midagi.

 kas sul on ks selliseid hobisid, mis ei seostu kuidagi sinu erialaga, ja kui on, siis millised?
1. mängisin aastaid trummi, võtsin iga nädal tunde jne.
2. olen tantsinud pool elu, tänu jamaicale jäin kõige pikemalt pidama Dancehallile(ei ole just selline stiil mida kohe pakuks mulle :D)
4. kümme aastat tennisemängu staaži- kaks aastat olin ka oma kooli tennise meeskonna kapten ja sain " most valued player" tiitli!

. Mis sind omal ajal kõige rohkem Inglismaale minema utsitas?
Unistus Central St Martinsis õppida

Küsiks , mis sin moemaailma juures kõige rohkem köidab?
Melu, lõpmatud võimalused, loomingulised inimesed.

mida sa teed oma vabal ajal?
Olen hästi igav ja olen väga palju kodus, kutsun sõpru tihti külla, käin ise külas.. vaatan palju filme(kogume dvd'sis), seriaale ja käin nii palju kinos kui saan. Loen raamatuid, käin näitustel, veedan aega õega ja ta perega koos.. kõik need kõige tavalisemad asjad mille jaoks mul muidu aega pole:)

 Kas sul on mõni selline film, mida iga aasta enamvähem sama ajal vaatad või üldse, mida mõne aja taant vaadata tahad (minul on jõulude ajal traditsiooniks saanud vaadata Love Actually't)? 
jaaa! ma armastan ka Love actuallyt! Mul on sõbrannadega selline iga-aastane komme et enne jõule tulevad nad minu juurde meie suurt mitme-meetrist kuuske ehtima, teeme piparkooke, kuulame Sinatrat, vaatame jõulufilme:) 
Aga "BLOW" ja "CITY OF GOD'i" olen küll kümneid kordi vaatanud! Angelina Joelie filme võin ka lõpmatuseni vaadata ja Girl with a dragon tattoo'st ei väsi ma ka ära! 

Kas sul kõigi nende ägedate tegemiste juures aega iseendale ka üldse jääb, et lihtsalt aeg maha võtta korraks ja mitte midagi teha? 
Ega eriti ei jäägi..seepärast hindangi väga kasvõii poolt päeva kui saan lubada endale kõige suuremat luksust- olla laisk. Vaadata filme, magada kaua, sõpradega aega veeta, raamatuid lugeda.

kas sa oled usklik? Kui jah, siis mis usku sa oled ja kui tihti külastad kirikut? 
Ei ole usklik, kuid viimasel kahel aastal olin sunnitud kirkus käima mitu korda nädalas. Usklikuks see mind ei muutunud kuid silmi avas küll.. Rocc a al mare jõulujumalateenistust ei jäta ükski aasta vahele..väga liigutav ja armas.

Wednesday, December 15, 2010

ahja- homme vastan kõilidele mailboxi kirjadele ka(ma pole teid-kirjutajaid ära unustanud) lennujaamas! pa

Tuesday, December 14, 2010

so strange, so beautifulselle aasta üks parimaid muusika videosid for sure. nii ilus, ja niiinii imelik samal ajal.

Esimese giveaway võitja ja teise giveaway välja kuulutamine!

Esiteks tahaksin vabandada selle viivituse pärast...lihtsalt juhtus nii, et vanemad jäid kogemata oodatust kauemaks siia ja kooli lõpe assesmendi tähtajad olid käes ja pidin aega jaotama nende kahe asja vahel ja millekski muuks ei jäänud aega! Aga... noh, sellest et heastada seee viivitus läheb loosimisele teine EEEEERITI mõnus giveaway pakike! Kuna mulle täitsa meeldib see salatsemine, siis nagu ka eelmise asjaga ei ütle, mis see täpselt on, kuid näitan teine seda väliselt et veidi põnevust tekitada! Ütlen kohe ära, et see on Benefiti üks eriti äge suuuur limited edition goodie. Ja Benefitist olen ma rääkinud teile paljupalju. Vaieldamatult minu kõigekõige lemmikum meigifirma ja nii kui ma ta oma õe meigisahtlist avastasin aastaid tagai, olen üritanud neid asju ikka igaltpoolt kokku osta(sest eestis ei ole nad kahjuks müügil). Ja nüüd asub suuur esinduspood täitsa minu kodu kõrval- how amazing is that huh?!

teaser 1

 teaser2
 pakikene ootab oma nime...

Selleks et osaleda selles giveaways:
1. Peate olema Follower!
2. Jagage minu ja teiste lugejatega üks oma ilunipp/trikk/soovitus!
3. Kuna olen saanud palju küsimusi nii meili kui formspringi teel ja on palutud küsimustega giveawayd siis bring it on! 2 küsimust mulle!

Ja that's it! Kindlasti on seda vaeva väärt..süda jookseb peaaegu et verd et niii hea giveaway on..lähen marsin poodi tagasi ja tulen tagasi teise samasuguse pakiga endale vist!

Eelmise giveaway loosimiseks kasutasin random.org ja kuna tuli paar vastust ka facebooki ja emailile, pidin selle numbri kõrgemaks panema seal.

32. kommenteerija oli...


Edit said...

Hey,
Jõuludeks oli soov uue ipod touch saada. Ja seda pam param param ma sain! Ja ma ei teagi mida siis soovida veel, äkki seda et jaanuaris ma lendaksin kuskile hehe.
Aga blogi ma vist sattusin lugema kui nägin mingis ajalehes-eesti blogid..või midagi taolist. Ja eks lisasin ja on selle üle väga hea meel! Kõik on vist väga hea et ei teagi mis muudatusi..Äkki pigem rohkem pilte ja vähem kirjutamist. Aga ilusaid jõule ka sulle!!!

Edit

Palju õnne! Võta minuga ühendust ja arutame, kuidas saad oma goodie kätte!

Ma olen vägaväga õnnelik, selle üle et mul on nii armsad ja siirad lugejad.. ma südamest loodan, et kõik teie soovid lähevad täide, sest on ju näha, et te olete nii head ja mõnusad inimesed! Minu mõtted on nende jõulude ajal küll teiega ja kuna ma ise tunnen, et mul on kõik olemas ja raske on soovida  endale midagi, siis ma soovin oma mõteteid kõigi teie eest..

Tuli palju kommentaare muusikaga seoses..ma üritan selle ümber organiseerida nii, et ta kohe ise mängima ei hakkaks, sest vahest on tõesti nii, et mängib mingi teine asi ja siis ehmatab ennastki ära :D Niiet ma teen oma parima.
Samuti üritan teile vastu tulla outfiti postidega, kuigi seee ei ole eriti minulik asi ilmselt:D Sest esiteks mul pole eriti palju aega sellistele asjadele ja tavaliselt toimub outfiti valimine ühe sajandiku jooksul ja siis ma juba jooksengi sinna kuhu ma olen juba hilinemas.. Aga kindlasti üritan teile näidata huvitavamaid asju:)

Mina olen igaljuhul õnnelik ja rahul, sest kooliga on asjad ühepool ja saab nüüd paar päeva rahu nautida Londonis! Ja siis tagasi Tallinnasse! Ootan eriti suure põnevusega Lastekodu kinkide korjamist ja edasi andmist- nii paljud teist on minuga ühendust võtnud ja on valmis aitama! Näeme siis 19ndal detsembril, eks?

Päikest, lund, piparkooke ja jõulurahu teile mu armsad,
R

Sunday, December 12, 2010

ära mõõda mind
oma unistuste
ja mälestustega
lase mul olla
mina ise

võrreldamatu
ka võrratuna
kordumatu
ka korratuna

saladuslik isegi siis
kui ma kirjeldan sulle
oma unistusi
ja mälestusi

tänan teid mu kallid, et lasete mul seda kõike olla ja enamgi veel. ilma teieta poleks seda blogi ja ilma blogita - kes teab? oleksin ma ilmselt täitsa teine. aitäh-aitäh-aitäh kõikide ilusate sõnade eest sel nädalal giveawayga seoses, aitäh teie toetuse eest koguaeg ja suurimad paid teile, et te olete siiani siin minuga minu pikal ja raskel teekonnal..millegi poole(ma pole veel päris kindel mille haha!)


giveaway jagamine + uue väljakuulutamine toimub ideaalis homme(täna?) noo pühapäeva õhtul, sest mul on pere külas sel nädalavahetusel ja kõik on nii overwhelming ja nii palju on teha ka...et jääb viimasele hetkele!

Wednesday, December 8, 2010

appi ma ei jaksa enam
punkt

uued laulud@ Tujutekitaja!

Tuesday, December 7, 2010

Ajakiri MOOD detsembri number

...Ja terve artikkli lugemiseks ostke kindlasti ajakiri!
(:

EAT IT SLEEP IT PLAY IT LIVE ITFashion pathway ja ma olen rohkem kui õnnelik. Viimase kahe nädala projekt ja hetkel on käsil development sheet'id(mis tehakse hästi puhtad ja väljaspool sketchbooki).  Ja kohutavalt palju on teha.
Mul on nii armsad lugejad! uskumatu. olen vägaväga õnnelik.
Ootan ema-isa nädalavahetuseks külla, ehk saab veidi rutiinist välja rabeleda ja nautida.
Kirjutan pikemalt varsti!

love
R

Monday, December 6, 2010

The vision of where or who you want to be is the greatest asset you have. Without having a goal it's difficult to score. Talent helps, but it won't take you as far as ambition. You will become whoever you want to be. You don't need to be creative to be creative.

Sunday, December 5, 2010

GIVEAWAY NR 1- the big one!

This is kullad. Lubatud giveaway aeg on käes! Te tahtsite salapärast giveaway'd ja here it comes!

Alustuseks, seletan reeglid:
1.Selleks, et osaleda giveaway's, peate olema mu follower.
2. Uus giveaway kestab terve nädala iga nädal jõuludeni. Selle nädala võitja öeldakse välja järgmise nädala pühapäeval, kui postitan uue giveaway.
3. Osaleda tohib kõigis giveawaydes, isegi võitjad.
4. Selleks, et osaleda, tahan ma teilt teada, mida soovite jõuludeks kõige enam, kust sattusite blogi lugema ja mis muudatusi soovite siin näha/millest rohkem lugeda. Ma tean, et seda on palju, kuid usun, et auhinnad on ka vägaväga seda väärt!
5. Kõik giveawayd saab kätte pärast 16.detsembrit.

Sel nädalal otsustasin ära anda ühe goodie, mis on minu käte vahele jõudnud, tänu millelegi, mida ma viimasel ajal väga palju teinud olen..
Tegemist on riideesemega ning seda tüüpi riideesemete vastu olen palju häid sõnu jaganud siin ennegi. Minu garderoobi essential.
Suurus on S(sobib ka XS) ning ma tean, et see võib mõndasid teist väga kurvaks teha, kuid ma ei saa sinna midagi parata. Tegemist on stuudio originaaliga, mis tähendab, et see on tehtud catwalki jaoks, kus modellid kannavad neist asju. Ise olen M ja proovisin seda selga ning mahtus küll.. kuid ei olnud nii ilus vast kui peaks olema. S/M vahel inimesele võib isegi sobida.
Luban, et kõik järgmised giveawayd jalanõu numbreid ja riidesuurusi ei nõua!

Hetkel on see armas giveaway pakitud sisse paberitesse ja seisab mu diivani kõrval kotis, väike hõbedane ümbrik peal-ootamas nime peale kirjutamist!

Bring it on kullad!

Ps! Giveaway kohta infot ja kõike muud leiate paremal pool ülval lingi alt "Shop n Giveaways "

Saturday, December 4, 2010

1. advent coming up- feels like time to do a giveaway?!

Okei- nagu lubatud- iga advendipühapäev uus giveaway! Luban,et kõik neist tulevad eriti ägedad ja väga minulikud, kuid pean hoiatama, et nad on võimalik kätte saada pärast 16dets, kui ma Eestisse jõuan.
Tahtsin uurida, palju on tegelikult reaalsus meessoost lugejaid? Tean mõnda, kuid päris ainult nende pärast pole mõtet ühte pühapäeva pühendada neile ju? Kui teid oleks rohkem(aga äkki ongi? andke märku!) ning luban, et mõtlen ühe hea giveaway ka teile!
Vihjena ütlen, et giveawayst leiab nii mu lemmikkkk meigifirma Benefit tooteid, Topshopi, Alexander McQueeni ja palju muud! so stay tuned cupcakes!


kisses,
R

Friday, December 3, 2010

Dior Illustrated and Matthew Williamson exhibition- plus Taylor Wessing

 Eilse päeva seisuga olin haigena kodus istunud terve nädala. Ei koolile, ei tööle. Ehk siis ma olin täitsa hulluks minemas nelja seina vahel, kuid pole midagi teha- Londonis on viimase 25 aasta külmim ilm ja ilmselgelt pole keegi meist planeerinud seda ette ja sooje talveriideid pole ka kuskilt varnast võtta.
So- ma PIDIN ennast kodust välja ajama- kas või hetkeks. tunnikesekski.
Otsustasin seada sammud alustuseks Somerset housi(kus toimus ka LFW) et näha Matthew Williamsoni ja Dior Illustrated näitust. Somerset housi ees/keskel oli ülesse pandud imeilus uisutamisplats(?) mille sponsor oli Tiffany & co.
 Nii mõnus lihtsalt. Oleksin tahtnud nii väga väikse ringi jääl teha, kuid pidin lubadusest kinni pidama- see nädalavahetus lubasin Lauraga uudistama ja uisutama minna Winterwonderlandi. Ja kell oli ka juba ohtlikult palju.
 Kohe vabandan ette ära piltide pärast- kuskil galleriides ei tohi ju pildistada. Aga ma rikun muidugi reegleid ja salaja teen paar pilti.
Matthew Williamson- väike aga üli hea näitus tema töödest. Samuti on palju pilte sellest protsessist kuidas ta asjad valmivad + ta sõprade/tuttavate kommentaarid ta töö kohta.


 Dior Illustrated: SUPPEER!
Soovitan väga, kui teil on võimalus seda külastada. Palju joonistusi, arvukalt teksti ning välja on pandud nii 2000ndate aastate kleidid kui ka originaal New Look 40'ndate lõpust.Kuigi ilm oli NII külm ja märg ja vastik ja ma olin väga haige, seadsin sammud National Portrait Gallery poole(mu lemmik gallerii), et näha on iga-aastast lemmikut:TAYLOR WESSING PHOTGRAPHIC PORTRAIT PRIZE. Vaadates neid pilte ja lugedes lugu nende taga hakkab mu süda kiiremini lööma. Ausalt! See on fotograafia at its finest. Fotograafia mis liigutab, paneb meid mõtlema, muudab meie maailmavaateid, footgraafia mille taga on lugu.
NPG on kord veel eriti range pildistamistega. Aga that's what I got for u hons'


Et näidata-edasi anda- seda näitust, lisan ka mõned netist leitud pildid:
ajakirja Elle lemmik

 1.koht
14.aastane tüdruk tulemas tagasi jahilt.

 Ülevalpool olev pilt Tic Tac and Tootsie on selle pilti kohta

 Ema ja tütar


 98.aastane fotograafi ema
 Vangide elutingimused aafrikas
 Rongid Indias olid puupüsti täis ja fotograaf vaatas aknast välja ja nägi seda neidu reisimas kahe vaguni vahel. 10 tundi-istuda ja kinnni hoida, samalajal kui rong liigub täiel kiirusel.