Wednesday, March 2, 2011

ERKI moeshow 2011 konkurss on avatud: http://erki.artun.ee./
küsimus on- kas proovida või mitte?

19 comments:

marri said...

PROOVI!

Anonymous said...

muidugi proovi!

Anonymous said...

Ma olen üks nendest lugejatest, kes mitte kunagi ei kommenteeri, kuid hetkel ei saa ma kuidagi oma arvamust avaldamata jätta.
Kindlasti võiksid sa proovida. Lugedes sinu mõtteid ning vaadates pilte sinu tegemistest jääb igatahes tunne, et sa oleksid selleks valmis.
Oh, kui ma juba lõpuks kirjutan siis ütlen kindlasti ära ka, et minu arvates oled sa väga-väga andekas ja loodetavasti jõuad kaugele.
Rõõmu ja päikest :)

K said...

JAA

Linda Ling said...

Prooovi muidugi!!! :)

Anonymous said...

Kindlasti proovi! Sel juhul olen 100% mineja.

Reti said...

Proovi kindlasti!!

LLL said...

Kindlasti proovi! Usun sinusse ja sellesse, et sa edasi pääsed :)

Anonymous said...

Selline andekusest pulbitsev ning suure potentsiaaliga tütarlaps ei saa jätta proovimata!!!

Anonymous said...

proovi kindlalt! sa oled oma elus nii paljuga hakkama saanud, et ma usun, et see ei võtaks sult tükki küljest! vb ma siis tuleksin lõpuks ometi see aasta seda üritust siis isegi vaatama :D

Johanna-Maria Lehtme said...

Mina ei soovita- sellega kaasneb nii palju kisa ja kära, mis on täiesti ebavajalik! Sul ei ole vaja ennast kellelegi tõestada, sa oled nii kui nii super!!!

Anonymous said...

PROOVI! Sinus on lihtsalt nii palju potensiaali ja nii vinge oleks näha sinu tehtud riideid laval ;)

Roberta E. said...

kallis Joh- nagu alati sa mõistad mind väga hästi. Täpselt seepärast ma esitasingi selle küsimuse- sellise võistlusega tuleb nii palju kära ja hindamist..ning vaja haata ennast tõestama.. samas kui ei saa, siis haters gonna do the same, et polnud piisavalt hea ja kõik algusest otsast peale..

juhul kui võtan selle ikkagi ette, siis ei hakka spetsiaalselt tegema midagi. esitan enda foundationi lõputöö:)

Grete said...

Kindlasti proovi, Sul ei ole mitte midagi kaotada, ainult võita!!:)
Arvan, et Sinus on nii palju potentsiaali ning seda tasuks inimestele näidata + tänu sellisele üritusele saad sa kogemusi, tutvusi( kindlasti on sul neid tohutult, kuid alati tulevad need kasuks )ning oma nime veelgi edendada ( muidugi paremuse poole)
Muidugi kaasneb kriitikat kah. Eriti nendelt inimestelt, kes on lihtsalt kibestunud ning kadedad, kuid fraas " haters make me famous" peab samuti paika;) samuti tundub Sul olevat nii tugev isiksus , et see pisike kriitika suure positiivsuse kõrval Sind ei heidutaks!

KAISA said...

Ära jäta võimalust kasutamata, proovi kindlasti. Sa oled väga andekas ning sinus on potentsiaali kuhjaga

Päikest!

Anonymous said...

Kui sa ei proovi, jääb see nii või naa kripeldama hinge. Haters gonna hate anyway :) Aga pea meeles, seda mitte ainult Eestis ja ERKI-l, vaid igal pool ja igal ajal. Sa tead seda ju isegi! Nii et ainuke võimalus enda fantastilist annet tõestada ja näidata, kritiseerijatele näkku sülitada, on oma südikust ja loomingut teistele näidata, kartmatult. Seda kõike ainult kõige paremas mõttes :)

Anonymous said...

PS! jätkuks oma eelmisele kommentaarile, pea alati meeles seda, et isegi kui kogu žürii sind mingil põhjusel maha peaks materdama, leidub alati publiku seas vähemalt(!) 20 tüdrukut-poissi, keda sa inspireerid ja rõõmustad just sellega, mida SINA teed. Ja lisaks sellele vähemalt 1/2 kritiseerijatest tahaks päris kindlasti hoopiski sinu kingades astuda. Kriitika tuleb vaid puhtast kadedusest.

Anette S. said...

Proovi ikka, sul intelligentsust jagub :) !

Anonymous said...

Moemaailmas tulebki end pidevalt tõestada, see ei käi kaasas ainult ERKI-ga. Ellu jäämiseks tuleb lihtsalt ise piisavalt tough olla.