Sunday, March 27, 2011

Weekend: cupcake happiness

Nagu piltidelt näha- ma olen tagasi kodus! Pärast hullumeelset nädalat on nüüd käes pingelangus. Esimest korda saja aasta jooksul on mul aega iseendale ning to-do listis 0 kohustust. 
Kodus olla on hea, uskumatult hea. Olen veetnud palju aega kodus perega ning jõudnud ka nt oma parima sõbra eriti mõnusale ja kodusele sünnipäevale ♥
Täna oli täiuslik pühapäev. Päike, per, toit, KUMU.

After such a crazy week like I had, it feel so good to be back home for a little. Tallinn is perfect- cold and sunny. I' love spending my time with my family and closest friends, escpecially now when I've crossed down all things from my to-do list.
Today=Perfect sunday. Sun, family, food, KUMU.

making of my fav marshmallow-chocolate cupcakesLike I already mentiones- I visited KUMU with my mom,dad and sis. "For love not money" exhibition. (2nd &5th floor) Very graphical work combined with many videos and installations. So..If you have time-def go!


Meet my favourite person in the whole wide world- my big sis. posing with one of the artworks. haha
 and then lunch @ Kadrioru restoran


Loodan, et teil kõigil oli sama mõnus nädalavahetus ♥

Monday, March 21, 2011

We we we we so excited !!

 So here is a first batch of photographs I took today of my beautiful flatmate, friend and gangsta crew member Liisa. We have a an amazing energy together so it's always fun fun fun ! And so was this shoot. Will post some " fun" photos later on :)

Because of lack of time( well, i need to do sooo much! everyday working til 5am and then going to school after 3 hours sleep time..) I didnt have enogh time to photoshop these very well.. Im really into these blue tones and high ISO lately, so shot this with a white balance that made it blue'ish..Teaser: final print photoshoot with beautiful Liisa

Thursday, March 17, 2011

        

Wednesday, March 16, 2011

VYou

Found this great alternative to Formspring through Liisel's blog. Ask me questions and I will reply to them video a video response:)

Wooo
http://vyou.com/Robertae

Saturday, March 12, 2011

omgomg Print done!

nonii kallis..kahjuks pean ütlema et blogi läheb vist paari nädalasele puhkusele, sest lihtsalt mul ei ole selleks aega..esimene kord elus. üritan iphonega vahepeal teha lühipostitusi kuid thats kind of it.

viimase silmarõõmuna näitan teile oma viimast printi, mis tuli eile trükis(ja mille ma valmsitasin umbes 12 minutiga ja osaliselt taksos) ning mille kallal ma preagu töötan kodus olles:) Loodan homseks kõik valmis saada ja pildistada kleidi ülesse:)

 mis arvate kallid:)?


xxxx
R

Wednesday, March 9, 2011

Happyhappyhappy bday to me!


Sünnipäev mille veedan enamasti lennujaamades- kuid hey- mõtleme positiivselt:)) In the end of the day, saan ma ikka kojuuu:))))

Monday, March 7, 2011

cant wait for summertime. this season is all about colours. and i will be ready for it!

Wednesday, March 2, 2011

ERKI moeshow 2011 konkurss on avatud: http://erki.artun.ee./
küsimus on- kas proovida või mitte?

Still a Tulblr-girl. HERE

Praadides paberit..

 Tere kallid,

Londonisse jõudis vahepeal kevad( +16kraadi, päike) ning minul oli oiii kui mõnus õppida kodus aknad lahti..või siis vahest ka vastupidi- kuna olen siin üleval olnud kella 6ni hommikul( õnneks ma pole ainus- Liisa näeb ka hommikutundideni vaeva ning ega ma siis alla ei taha jääda. nii mõnus on üksteist motiveerida niimoodi:)) ja kooliprojektide/portfoolio kallal töötanud, siis magamine toimub päeval, sest muud varianti pole. Samas on aga nii ilusat päeva nagu meil nt paar päeva tagasi oli nii kahju raisku lasta..

Õnneks(või kahjuks?) on ilmad tagasi külmemad, kuid mina tegutsen kooliprojektidega siiani.

VIIMASED NELI NÄDALAT! ja siis on see läbi. Minu teekond CSM foundationis lõppeb. Viimane projekt ning siis lõpunäitus ning ongi kõik! Seetõttu üritan kogu oma energia ja aja pühendada selle alla( ja mis üle jääb- MAGAN!)

Sheeringi teiega natukene oma suhteliselt psühhot ja hirmsat projekti ning lõppu paar step-by-step sketchbooki lehe loomist.

Vabandan, et nii sisutühjad postitused lately- energia läheb lihtsaltsalt muude asjade alla:(

 Sketchbooki jaoks praadisin paberit. Liisa vaatas suurte silmadega pealt ja naljatas, et minu dieet hakkab pihta- mõnus õhtueine :))

Tulemuseks sain täpselt selle mida vaja, niiet why not! eksperimenteeriga julgemalt:)