Thursday, July 28, 2011

You will inspire me vol.130284+283


 to buy?


The Rite of Spring

Halluu me loves,
Tervitused mitte-nii-palavast Londonist..Mõtlesin,et võiksin teiega jagada oma viimast vaimustust Coco Chaneli ja Igor Stranvinski filmist.. I know, mõned teist mõtled ahhh supervana ja igav uudis ja üleüldse IGAV IGAV IGAV. Mina ei häbene seda fakti, et mul õnnestus näha seda alles nüüd(kui Artises näidati seda juba teist korda)


Seal ma siis istusin ja poetasin terve filmi jooksul miljon pisarat. Film ise oli IGAV- midagi väga ei toimunud ja põnevust oli küll minimaalselt, kuid ta oli lihtsalt NII NII ILUS. Ja Liigutav ja ohh... mu süda lihtsalt sulas seda vaadates. Kinost välja tulles oli ainus asi millele ma mõtlesin see, et peaks koju minema kuulaam Stravinski loomingut( vot nii liigutav see oligi!) ja seda ma tegingi.. ja olen siiani hooked. Inglilaul minu kõrvadele.


Igaljuhul soovitan soojalt nagu ka soovitan Ellie Gouldingi covereid.ahja, btw! kodu leitud juuu:))(ja teie triljonile erinevale koogiretsepti requestile formspringis vastan koju jõudes ja vyoude vastustega on sama keiss!)

 haha..vahtralehe nina rõõmud:))
 hommikusöök & handymanile helistamine
 kvaliteet