Tuesday, September 27, 2011

One night in Paris

Absoluutselt teemavälisena moenädala/kooli vahepalana lisan siia täiesti teemavälise tegevuse.
Nimelt eelmine nädal, päev pärast Roksanda show'd sain kokku enda kunagise nö. siinse elukaaslase ja ühe kõige armsama-parema-tublima inimese ja ühe enda parima sõbranna Jazz/Jasminega, et meie kooliaegse sõbra Alexiga(kes on tegelikult sakslane kuid iga paari kuu tagant hüppab Londonist läbi vanadele sõpradele külla!) kokku saada, teha kella 5 tee koos sconedega ja juttu rääkida. Nali naljaks ja jutt jutuks, aga seal omakeskis lollusi pildudes tekkis meile veel lollim/random mõte- sõidaks autoga Pariisi. A et miks? Hästi lihtne põhjus=süüa 1 baguette õhtul, süüa soe croissant hommikul ja vaadata eiffeli torni juures päikesetõusu.
Mõeldud, tehtud!
Koju passi järgi ja läksimegi teele!
Ja muidugi ka pildid, alguses nagu ikka instagram ja iphone:)

Soho's mu lemmikmaiuspoes


 5 o'clock tea

 Destination
 Rongisssss ja tunnelisssss
 Kiirteede rõõmud

 1 tuhandest vetsupeatusest

 öine söömaaeg/ kell3 ja Pariis 
Head lihtsad teed


  igav huumor


Ja kaameraga tehtud pildid- juba jama aga blogspot otsustas nad postitada täiesti tagurpidides ajalises järjestus, aga ma olen piisavalt laisk ja tahan koju minna vaatama Gossip girl'i/how i met your motherit/ meeleheitel koduperenaisi ja koolis blogiposti ruttu ära teha, niiet peate kõike tagurpidi vaatama...või kerige hästipalju alla nüüd ja hakake ülesse poole vaaatama:)))


Kisses, RJustjust vaatasin Jazzi uut Rimmeli ja Kate Mossiga advertit, niiet check it out to


Muidu olen teda kiitnud ja kummardanud siin küllaga, nii YSL meeste lõhna telereklaami kui ka Benettoni, Levise, Vogue ja muude tööde osas. You go my love:)