Friday, October 28, 2011

Le võitja de first giveaway!Anonymous said...
ohsococo@hot.ee
Eliise

Soovitada oskan kõiki Paulo Coelho raamatuid. Eraldi välja tooksin aga Alkeemiku- raamat aitab väga paljudes asjades selgusele jõuda ning see on mõnusalt kerge lugemine, minul läks see kui linnulennul :)

Monday, October 24, 2011

The weeknd-illustration

Kell on kohe 3 ja ma lõpetasin just tänase õppetöö ningggggg und pole ÜLDSE..aga selle põhjuseks on 3 tassi kohvi ning  sellest ei taha ma üldse rääkida. Olen tõesti preagu kõige halvem näide tervislikust eluviisist. Doritose krõpsud ühes käes ja kohv teises- cmon.. really?
Igaljuhul reedel vandusin et ostan palju süüa ja õpin terve nädalavahetuse ja enam-vähem niimoodi läkski! Kui välja arvata tänane päev/pool päeva ja eks selle eest tasusingi oma öise õppemaratoniga:)

Igaljjuhul olen see nädalavahetus developinud ja arendanud jõudsalt oma illustratsiooni tegelast/karakterit? ning case on see, et peame illustreerima 6 fall 2011 outfiti A4jadel..ja kasutama selleks nii traditsioonilisi vahendeid kui ka illustraatorit ja photoshoppi..Ja alguses tundub kõik niiiiiiiiiiiii lootusetu ja selline, et see nooo mitte kuidagi ei saa areneda välja milleski arvestatavaks..aga asjad liguvad juba paremuse poole:) Ootan tõesti juba et saaksin näidata lõpptulemust teile! Mis te arvate- kriitika/kiidusõnad ?

Ülevaade nädalavhetusest!

Päris nukker algus :) ja kuna algus oli tõesti nii nukker ja ideid polnud ja käsi ka ei toiminud nii nagu peaks..pidi igalpool sodima märkmikusse, olgu see siis metroo või kohvipaus
 finally friday ja aega kodus süüa rahus + ebatervislikus teeb alati tuju heaks!
 nädalalõpuväsimus

 study nights
 hmm..ma arvan, et see on väga tähtis julgeda eksida ja eksperimenteerida..kui sa vigu ei tee siis sa ei õpi. tuleb katsetada ja katsetada non stop..alles siis on võimalik kõik üksteise kõrvale panna ja näha mis tõesti toimib ja mis mitte teiste asjadega võrreldes. 
näide jällegi sellest.. alguses arvasin et äkki toimib ning lõpus võrreldes sain aru et tegelikult mitte nin kiired viimased sketchid ja draftid on tehtud täitsa teistmoodi..


 2 päeva õppetööd ja ongi käes väljateenitud hommik/lõuna..natukenene inspiratsiooni brick lane'lt ja palju naeru ja päikest :)
Eile avati East Gallerys Instagrami näitus..ja mina olen kõige suurem instagrami-addict üldse..muidugi pidin ma täna olema üks esimesi inimesi, kes sinna sisse marssis ju..
 inception- instagram in a instagram
 Jamie Oliveri väljapanek
Hommikune kohv minu lemmikus Fika's

 Ja vahvlid! Kõikide oktoobrite peaaegu et soojarekord pidi olema see nädalavahetus..20 kraadi? novembri lõpp? london?istumine katuseterassil? what?

 Jaaaaaa õppisin ka selle imemängu ära hahah:D it was about time.
 Lemmikprilliputka


haha..ja mul pole aimugi miks panoraami app mu kleidi alumise osa lõikas kokku nagu ma peidaks telekat enda kleidi all ahahha

Pärast mõnsuat hommikut pigem jalutades otsustasin läbi hüpata oma sõbra Nicki kodu/stuudiost (1185films)mis asub täpselt All Saintsi/Brick lane vahel selles majas mille najal ülemine pilt tehtud on:) Superkhuul ja parima aknaga ja vaatega maailmas(sheerisin pilte tema juurest ka paari suve potituses) Nick teeb tõesti kõige paremat kohvi mida mina saanud olen ja seetõttu juhtub päris tihti et hüppan lihtsalt läbi tassi kohvi jaoks ja siis jooksen edasi(ja maja on alati rahvast täis!) niiet seekord..kuna lubasin endale väikse pausi õppetööst, otsustasin talle viia mõned koogid vastutasuks kohvile. 1185films''il on käsil praegu fashion filmide projektid ja täna vaatasimegi neist mõned üle ning pidin ausalt kritiseerima ja arvamust avaldama..samalajal maailmaparimat kohvi juues aken lahti,päike+ pühapäev+ värsked mille feuille = super


Ning isegi sellest ei piisanud..siis pidin veel kellegagi ikka kokku saama..veel ühe kohvi võtma ja jalutama veel 2 tundi ringi , vaatama protesti üle ja hüppama läbi Whitechapel gallleryst enne kui leidsin mahti koju õppima tullaaa..

 Jaa siis tagasi koju- studybreak is overrrrr

 character search
 Marni &Mark fast fall 11
 Balmain and Givenchy
 Givenchy and Mark Fast
 Headööööd või tereee hommikust :)

R.

Saturday, October 22, 2011

Le giveaway number1- Üksi

Heihei kullad.. panen selle kirja konkreetselt ja asjalikult. Giveawayle mõeldes mõtlesin, et võiks teha kaks tükki nagu mul ikka siin kombeks on, üksteise järel. Teine tuleb ilmselt veidi materiaalsem asi, kuid esimesena otsustasin ma teile ära jagada paar teatripiletit. Usun, et ükski asi ei suuda asendada head raamatulugemis-filmivaatamis-teatriskäimis kogemust.
Etendusest- tegemist on mu hea tuttava Johannes Veski lavastusega Cabaret Rhizome teatris. "Üksi." Ma ise pole jõudnud seda veel vaatama minna, niiet ei oska täpsustavamaid kommentaare lisada kuid üritan selle enda novembrikuu Tallinna- külastuse ajal kindlasti ära teha! Etendusest saate täpsemalt lugeda SIIN ning selle arvustust uudistada SIIN. Loodan, et Johannes ei pahanda et ma sellest nii valjult kisan.. :)
Selleks, et osaleda loosimises tuleb likeda Facebook'i lehte ja jätta kommentaar enda emailiga + hea raamatu/filmi/teatrisoovitus:)
Loosimine on kiire ja lõppeb ilmselt teisipäeva õhtul ning annan ära 2 piletit ühele inimesele..kuupäeva saab ise valida!

Päikest,
Roberta:)Thursday, October 20, 2011

Instaoutfit meet illustrationlessons

Te ei kujuta ette kui vihane ma olen enda peale nende kiirete-mitte-midagi-ütlevate postituste peale, samalajal kui nii mitu pikka tarka ja seletavat ootavad järjekorras lõpuni kirjutamist. ja kui samalajal tegelikult peaksin ma tegema 1000t teist asja. Aga I guess thats better than nothing right?

Love u all.
R
 Ashish püksid ja sünnipäeva kingitus Alexander McQueenilt 90ndate lõpust meie tutorile- jakk.


 mom n dad sent me some books and other stuff from home- ahh , feels like christmas! 3 boxes of joy.
 my beautiful pony made me THE most amazing cheesecake ever, with white chocolate and vanilla :O
 fell in love with my nike's all over again, like you can see from the pictures below.
otherwise- leggings zara i guess?
bag- marni
scarf- mom made it 
 THE. BEST.FUDGE. BROWNIE. EVER. 

 lately ive been more into really casual and warm stuff..nothing fancy. i swear that most of my high heels must have little spiderfamilies living inside of them, cause I havent touched my heels for..oh, too long.
scarf & white big thing haha -   h&m
bag-chanel
trainers- nike
skirt underneath- topshop
 this is not planking, this is ballin'
 le weekend

 le weekend ends- sunday study.
 i must say- im soso lucky. i think i have the best home library for fashion/art/design books that. i dont go to library for books, i go to concentrate. but really, i am sooo happy with it. today i received another box full of books from home= best surprise ever.


 trying to create a character
 oreo fruit yumyum
tutorials

 haha, my dinner? yeap, probably.

 meet my best friend
 i think this is my favourite piece in my wardrobe this autumn/winter. i like it more than any of my clothes. the cuff for hair? so beautiful and makes such a big difference. i have to say, everytime i wear a ponytail(which is like everday?) i wear it. i think i will wear it as long as i get totally sick of it and then, i will never wear it again.(mm..sounds like me having A favourite song and then i listen to it 40 times every day for 4 days and then..well i just dont wanna ever hear it again :D)
 I am so obsesssed with all cuffs and stuff that i can put around my ponytail..that i kind of bought this glass/plastic(not sure how you call it) heated up my oven and placed little pieces of  it into the oven. i burned my hand and almost my kitchen, so i have to say do not try this at home= superdangerous. but totally worth it. now i have soooo many transparent haircuffs that i could wear when i start feeling sick of my gold one :)

 today i wore my mom's old shearling jacket, which is probably from 80's- cant remember the exact year. i must say it's perfect. haven't seen one as pretty and original as this yet.(i think only burberry's original is MAYBE better than this one haha:)))
bag: Marni again
shoestrainers- topshop I thinkkkk
trousers- zara


 and now- back to paradise. Library never sleeps!