Wednesday, January 25, 2012

Oh..Tom Ford


Style Forum Special from Music Guy on Vimeo.

Sunday, January 22, 2012

Life in videos

Hakkasin siis eile pilte telefonist(jah, jälle) arvutisse tõmbama ja out of nowhere, tuli kõige randomim mõte- ma ju filmin ka pidevalt väikseid ja mõnusaid hetki enda päevades:) Seetõttu otsustasingi väikse/cencored/mulle-ega-mu-sõpradele-mitte-häbistavad-ja-viisakad-videod ülesse laadida ja teiega jagada. Toob vast kind of vaheldust, what do you think guys? Pigem sheerida vahepeal selliseid asju or not? et kind of boring?

Enamus olustiku-videod Londonist + natukene suve(oh kuidas igatsen?!)!
Ja lõppu meie nv'st pilte ka!

Neljapäeval käisime Clapham Grandis Gil Scott Heroni memorial üritusel, mis oli eriti ilus ja moving ning avastasin sealt ühe superandeka Londoni luuletaja, kelle video ilmselt lisan viimasena ka siia.. need kellel inglise keel tugev ja saavad aru sõnade mängust - soovitan:)


Where are we going? yaaay.. Paris &Jasmine/Frida + Eurotunnel


Bonjourrrr!


Shooting with Aleks, (modellid:Edit&Alina)


Ma ei oska seletada enda tundeid kui inimesed hakkavad ebreaalselt lühikese lennu lõpus plaksutama..so we pushed it :DVeel üks photoshoot, kus ma käisin just eile- Shorditch Studios


Brick lane ja pühapäevad


Brick lane 2Hommikul ärkan selle peale ülesse, et kuulen mingit ebeareaalset müra- vaatan magamistoa aknast välja- kanuumatk. =0:15 hahah..what the hell!Gängsterid Londoni tänavatel :D Aastas paar korda tuleb mu üks mu väga hea sõber Alex(kellega ma gümnaasiumis siin koos õppisin) meile Jazziga Londonisse külla ja siis võtame alati ette midagi teistsugust.. seekord siis pariis:)

Night out with us , cargo, shorditchZombiparaad? Loving the zombie bride + 0:35 forever alone zombie guy Roksanda backstage- paar sekundit enne showdTükike London Fashion Week'i, sept2011Klaverimängu kuulamas..ilmselt üks kõige ilusamaid/armsamaid asju üldse.. süda läheb soojaks:)Veidi teisel noodil- Wu Tang Rock Cafe's Joh'iga :) niiii epicWakepark ja muud tantsudJetivärgid :DD Pärnustürgiiiis vana klassiga-superreunionja muidugi sundis see video otsima mind ülesse meie täispika video..ja sheerin jälle:) toon naeratuse suule

kotis from LAURA REIMANN on Vimeo.Ütleb rohkem kui 100000 sõnaJa thats about it! Pildid nv'st coming up ja tagasi kooliprojektilainele.
Ilusat pühapäeva nunnud!
muusikasoovitused:


(credit: liisa)

 hommikud metroos
 i swear...igat niidikest üks haaval lugedes kukuvad mu silmad otsast varsti. aga šniiikipiiki sellele projektile

 elumoto

 hand in
 2.5 h und ja pärast hand ini
 väike powernap ja tagasi elus :D Cirque de Soir
 The Breakfast Club Lauraga

 Mylo pesubrändi shoot

 Dinnerdate


lubatud Kate Tempest from Gil Scott Heron memorial, sõnade mäng on nii ilus..

Monday, January 16, 2012

No text, just pics+music. No boyfriend, just tumblr.

 Jeans/Tshirt/cardigan- Topshop
Bag: Chanel
Boots: Gucci
Jacket: My mom's(from 80s)