Tuesday, June 26, 2012

Game changer


The thing is- Eile õhtul/öösel plaanisin ma pika pildipostituse koos vahepealsete update'dega ning uploadisin pilte ülesse ja kirjutasin captureid like there is no tomorrow. Ja lõpetasin selle just praegu. NING siis. Siis vaatasin ma seda videot. Ja see muutis kõike. See on liiga ilus selleks, et ta lihtsalt visata nurka piltide kõrvale või kuulata eemalt. Ei. Ma ei ole kindel mitu korda ma olen seda vaadanud, aga ma arvan, et see pole tähtis. Tähtis on see, et see liigutas mind pisarateni põhjustel mis on mulle endale veel teadmata.
See video lõppeb seal kus ta algab ning if you take your time and watch it at least twice, siis some of the things start making sense.
Ma arvan, et iga inimene näeb seda erinevalt. Loeb sealt välja erinevaid asju. I guess, that's the beauty of it. Minu jaoks mahutavad need 8 minutit ära kõik selle, mida armastus minu jaoks tähendab. Kõik need erinevad faasid, mille me ( või siis ainult mina) läbime. Ning nad on kõik nii puhtad, toored, ilusad ja tihti peale kurvad. Aga then you know it's real.
Sellest hetkest when someone takes your breathe away for a first time. Üksteise eest hoolitsemine. Üksteise imetlemine ja hoidmine. Vaikuses. Usaldama ja tundma õppimine( selles tähenduses siis algsed tantsustseenid). Mõnede jaoks it might be about candy ja drugs, minu silmis it's about addiction to each other,pimesi armastamine ja ainult selle nägemine mida sa tahad näha. Illusioonid. Love that takes your breathe away. Et reaalsus võib olla see, et sa istud garaazis tooli peal. Teised näevad seda nii et te hullumeelselt tripite vee all autoga ning kaheksajalad ujuvad vastu klaasi. Aga sina ja su armastus seda ei näe. You have just each other. See ongi kogu maailm.
Ja the way Shia LaBeouf(loe:mees) vaatab naist, pisaraid silmis as they walk into the room filled with butterflies.- My heart pretty much stops. Pilk täis armastust ja vaikust ja imetlust ja seda hirmu, et sa kardad et see mingi hetk haihtub. Ja turnimine ja hetked mil vaikus on nii vali ja tunne, et kogu maailm mahub su käte vahele ja see laspelik meel. Tunne, et I wanna do boring things with you.
Take a chair and just watch you. Piece of art.
Ja siis, suddenly, it all breaks down. Hirm. Viha. Out of nowhere. Out of nothing. Teadmatus. Teadmine, et nothing will ever be the same again. Üksteisele haiget tegemine.And then its gone. Ja teised üritavad koristada ära kaost su ümber. Parandada haavu.Ja sa hävitad kõike muud enda ümber, tirid selle endaga kaasa.

Haavad paranevad, armid jäävad. Aga sellegi poolest, then you wake up and do it all over again. Võib-olla sama inimesega, võib-olla kellegi teisega. But every time, it's all worth it. Every second of it.

Maailmailus video. Cant recomend it enough. Vaata mitu korda. Naudi. Mõtle.

Ja pane see HD peale ka, ole hea.


x
R

Wednesday, June 13, 2012

Best freaking thing happening to my Itunes atmThere's no point to this post really. Another bunch of instafeed photographs, but thats not the point.
As I'm writing it, I'm listening to Charli  XCX mixtape for a firstime and im SO freaking excited and I have butterflies in my stomach haha.. thats what happens when I get good music.
Like I told you, I believe that Charli XCX is the next big thing and after seeing her live @ KOKO I fell in love with her head over heels.
Zäts it and zäts great!
Esimene track Champagne Coast by Blood Orange on üks mu lemmikuid tracke nkn ja siia positatasin selle ka nats aega tagasi.. 12:08 algusega dreams money can buy oli esimene osa sellest mis ma kuulsin ja luw it kaaa.. ahh.. mixtape täispikkuses on mega. Lihtsalt kuulake.


Other than that its my one week( minus the first weekend, but u guys have seen those photos already)


ain't no other woman nagu mu vanaema.. kõige kallim ja kõige armsam.


 Emme sünnipäev ja enda firmakook- Pavlova
 ja Peedirisottooo ja Trühvlikooook
 Aitasin enda Fantastilist Kellyt photoshootiga


 Afternoons like this..


 Beebiloomad.. minu omad!


Maailma kõige funnimad ja toredamad ja kihvtimad sõberid on mul.. ausalt. Vähemalt enda arust. Ei vahetaks mitte ühtegi mitte kellegi teise vastu välja. Lemmikudlemmikudlemmikud. Jube õnnelik sõprust ja nalja täis nädal oli!

ja Lishka tuli nv'ks ka Tlna üle 6 kuu!

 Making of.. the perfect instashot
 Shoe talk
 Cat with a ..WHAT
 Not stressed. Not depressed. But not well dressed either- in words by Poni- " noh.. ja Robertal on seljas.. see mis tal seljas on siis."

 Kuna kaotasime ära KÕIK enda sõbrad Solarises :D:D võtsime hetke et teha tutvust TLNa shoppinguga. Siin siis parimad ostud:
 Kõrvarõngad & Roosad prillid(roosa maailm) 2 in 1! What nice!

 3 parimat kingaleidu:
Kõpsukad with teemant-kirjaga SHOES
 Mõnusad suveplätad teemantkirjaga RICH
 iShoe- Moodsad vabaajajalanõud teemantidest APPLE'ga
 Chillin-trippin-driftin-natural-fake-smilin' @ da back of da car
 Poni-Bebe-MSaar
 minu armastused MaaaaariaaaLiiiisaKseeniaaa

 Sundaymorninggolf

 Minu armastused vol2

 Suur esmanägemisrõõm peale ühte nädalat lahusolekut lishkaga!! zäts love!
 Ja veel viimased hetked enne Londoni lendu ja vihma.. Landing softly @Solarise terass lemmikutega!


 Nädala otsa lihtsalt pidssaaaaama model ja nagu kummitus..aga heeey..who cares!
Monday, June 11, 2012

Let me discover/ More from Paris

Tagasi vihmases ja külmas Londonis, tõbine ja külmetusega nagu alati. Täpselt nii ma otsustangi postitada siia rahulikult ära veel pisikese osa enda Pariisi moenädalal tehtud piltidest. Kes ei mäleta/ ei tea, siis Pariis moenädalale jõudsin ma sel aastal esimest korda, kuid üldsegi mitte showsid vaatama( ja the thing is .. vägaväga paljud "tähtsad ninad" ei  vaatagi showsid, vaid käivad stuudiotest/showruumides asju juba enne vaatamas, brunchitavad ja lõunatavad disaineritega et mõista uut kollektsiooni paremini, kohtuvad buyeritega jne.
ja nii ma lendasingi, Eo & tema sõprade-tuttavatele kutsel 1 päeva etteteatamisega Pariisi, sest apparently there was so much to see. And god. there was. 
Mul avanes võimalus külastada Pariisi moenädalal näitavate disainerite stuudiotes, jagada croissanti hommikusöögi/brunchi lauas Dries van Noten'i,Vogue Italia ja Vogue Homme inimestega, kohtuda reaalselt kõige-kõige huvitavamate persoonidega keda ma üldse suudan ette kujutada ja ofc külastada Eo "inkubaatoreid". Need on mitmed-mitmed showruumid mis on mööda Pariisi laiali ja kus ta esitleb Maailma moe-eliidile enda uusi leide.. täpselt nii nagu ta tegi McQueeni, Galliano, Dries van Noten'i, Rick Owensi ja paljude teistega. See hooaeg showcases ta 3 uut leidu ning tutvustas neid kinnises ringis pressile, buyeritele üle terve maailma ja teistele inimestele industries. Hetkel ongi kõik disainerid selles industryega "tutvumise" faasis, selleks et kõik edasine oleks võimalikult riskivaba ja paigas buyeritega ning et press oleks kõik heaks kiitnud enda siseringis.
 Mulle arrange's ta kohtumised nii inkubaatoris kui lõunasöögilaua taga kõikide disaineritega ning minu jaoks oli see tõeliselt eye-opening experience. Jällegi.. nii ambitsioonikad ja motiveeritud inimesed ja see mis protsess on neil selja taga JUBA on uskumatuuu... exciting times. Ja fanfuckingtastic eluloo stoorid.
Ma pole teinud saladust sellest, et there are things happening seoses Eo'ga ja et see on pigem long-term plan mille esimesi samme võtan ma praegu ja mille viimastele astmetele peaksin ma jõudma kuskil 8-9 aasta pärast.. so there is no rush. Ja ma olen rahulik ja õnnelik ja hingan sisse seda kõige infot ja tarkust mida maailm ümber minu toodab ja jagab. Ja seetõttu oli mulle isiklikult supertähtis kohtuda nende teiste disaineritega, itaalia tehaste juhtide, buyerite ja pressiga palju väiksemas ja intiimsemas keskkonnas kui seda on suvaline fashionweek'i pressibuss või afterparty.
Ja zäts about it preagu.  Jagan mõndasid pilte showruumidest ja ilusatest asjadest. Ja üritan terveks saada et see kreisi nädal Londonis üle elada. Votnii!

xoxo
R