Tuesday, October 30, 2012

CC

Two. more. days. to. go.
Need.to.survive.Tegelikult palju vihatud sportswearist on saanud üldsegi mitte sportswear ja midagi, mis mulle endale väga meeldib ja mida tahaksin siit edasi arendada.( ja mis on kind of edasi arendus The Black Projectist). Totes in love with it.
Eriti hea on näha how things are finally coming together. Huh.Wednesday, October 24, 2012

The poison tree/ studio timesHeihei,
Still going nuts with this project. Tegu siiani sportswear based projectiga, mis tegelikult on rohkem creative cutting. Ehk tavalise pattern blocke ei tohi kasutada= lõiget ei ole olemas :D ALgselt valmistad asja 3D toile'na ja siis kui f knows what on kokku pandud, hakkad nuputama kuidas see asi reaalselt valmis teha ja mis lõike järgi= sodimine, ülejoonistamine, näidisrõiva õmblustest lahti võtmine etc.
Going nuts with it ja ei jõua järgmist neljapäeva ära oodata.

Musid teile!

Soudntrackiks hetke üks lemmareid(megarahustav.)

x
R


Tuesday, October 23, 2012

Back to life

Just sharing a little tiny bit of studio chaos from today with a one of the greatest rnb song ever.

cheers!


ja Liisale superthanks ka!

Saturday, October 20, 2012

Siempre me quedara

So, i've started with my school year. KInd of missed it, kind of hating it, but still can't imagine myself doing anything else in the whole wide world. 
I'm half way through,- no,- i'm almost finished with my Sportswear based project( final product doesn't have to be sportswear tho. thank god!) and it's been a true headache, almost a nightmare. but hopefully, it will become something that is a dreamdreadream come true.
I will have to hand in 1 look( at least two completed separate garments), 40 pages of design developments, research, and collection of 6 different looks- all with illustrations, flat drawings and fabric samples of course. Considering that, I awfully calm and relaxed at this point. But maybe it's not me. maybe it's cold that I caught, or paracetamol that has become essential thing for everyday survival, or coffee overdose? What ever it is, I know, it won't last. In a few days time I'll be panicing like there's no tomorrow.
Other than that, I'm superhappy with how this year has started. It looks like this year we are getting so much more support from our course and tutors. It's much more serious as well and there's like 1000000 x more work that needs to be done. And everyone work really hard and crits are superharsh. But it's all i ever wanted to do, so heeeeeey- i'm not complaining. I'm just enjoying every bit of it!

My week or so in pictures

(above: group tutorial about our research )

images from my board- research + designs and everything in between


 little sunshine between all that madness:  Baby-cat
..and shopping therapy

and FAAAB movie night.
Diana Vreeland film ka sel aastal PÖFFIl- get your tixs now!

study nights and babycat's sleepyness

musicmusicmusic. cause torrent is for ******
lunch break with mimosas at Sketch

 my little corner
 fitting times
AdR x H&M
superfood
welcome to the zombieland
 All fashion course prospectuses should make you aware that within a few years / or projects you will become a little zombie. Red tired eyes, study all nighters, dark undereyes, drugging up on coffee, spending most of your money on fabrics and art supplies,not caring about your appearance, forgetting to eat while at studio( when discovering that its time for food, then doing your crazy chocolate-crisp diet from uni shop haha), thowing pins against mannequins like a madman etc. We have a zombie here!
Helping out my coursemate with her fitting yesterday
notes for yourself.
making of Roberta-girl podcast continues
midnight sketchesSaturday, October 13, 2012

Luxury that you have to experience to desire

Eelmine nädalavahetus otsustasin ma aja maha võtta big time. See tähendab, et põgeneda kohta mis on kõikidest reaalsetest muredest ja igapäeva lärmist niii nii eemal. Kohta, kus telefonide kasutamine on keelatud ja isegi kui väga tahaks- levi lihtsalt pole.Igast ilmakaarest piiravad sind põllud ja kivi viske kaugusel Stonehenge, mille nägemine oli niii tugeva emotsioonida sündmus. Superinspireeriv ja ilus. Imagine it- varahommik, nii kaugele kui silm ulatub- udu, külm rõske õhk, rohelised põllud, täielik vaikus ning ebainimlik müsteeriume täis Stonehedge. Sinna ja koju tagasi sõites nägin niii palju erinevaid külgi Inglismaast, mida ma pole varem näinud ja see pani mind tundma eriti...rumalalt. Et ma olen nii kaua elanud Uk's juba ja pole tahtnud/ jõudnud seda avastada. London on kõigest niiiiiii pisikene osa Inglismaast, et häbi oleks elada siin ja hoida ennast tagasi avastamast nn oma teist kodumaad. Nüüd üritangi plaanida rohkem selliseid avastus-puhkuse trippe enda kalendrisse, sest nii kerge on ju lihtsalt MINNA. Selle nädalavahetusega puhkasin ma ennast nt rohkem välja kui ühegi 2 nädalase soojamaa reisiga :)

Anyway,
Supermõnusa ja pika nädalavahetuse peatusin ma eriti mõnusa seltskonnaga Babington House's, mis asub kuskil 3 tunni kaugusel Londonist. Pretty much in middle of nowhere. Babington on Soho House Groupi  Country House ning jälgib kõiki gruppi põhimõtteid, mis on väga modernesed, vabad, tsillid kuid superluksuslikud at the same time.  Soho group on members club, ehk siis pead olema soho groupi liige( or like in my case- your friend has to be) enne kui saad reserveeringuid teha.
Mina, kes ma olen Downton Abbey maailma suureim fänn( god, ma loodan et te teate mis on downton abbey? forget Gossip Girl. Downton on inglise superglam ja inteligentne sari. üldse mitte titekas, more like täiskasvanulik. krabas hullult auhindu kõikidel gaaladel ja nt LOVE magazine kaantel on downtoni staarid atm. tegelt iga ajakirja kaane peal on nad juba olnud:D episoodid on tund pikad ja alguses läheb aega et sisse elada, aga then totally worth it!!)


IGALJUHUL, minusuguse Downton Abbey tulihingelise armastaja jaoks on Babington House dream come true. It is luksus ja moderne eluviis mixed with old traditions at its finest. Raske on seletada seda kuidagi muud moodi kui lihtsalt skännides kiirelt( or not so kiirelt) üle enda murevabadest ja pikkadest päevadest:)

Me jõudsime sinna hiljahilja reede õhtul, eriti suure paduvihmaga ja pärast tundide pikkust ekslemist väikestel ühesuunalistel külateedel. Babingtoni jõudes joosti autole vihmavarju ja soojade tekkidega vastu, uksest sisse astudes oli kuulda klaverimängu, eeruumis põles soe kamin, inimesed kõndisid ringi kleitides kokteilid käes ja väiksed nunnud koerad lamasid kamina ees. Teenindus on best you can imagine- kodune ja sõbralik ja eriti vaba. Tekitab koduse tunde ja ei pea üldse end tagasi hoidma ei naljade ega selle poolest kuidas ja mida ütled- sulle vastatakse samaga ja see hoiab tuju eriti heana. Peamajast läbi jalutades nägin kuidas kõik ruumid olid täis inimesi- either kamina ees raamatut lugemas, või perega puidust monopoly mängimas või klaveri muusika saatel kokteili joomas. Köögist mööda minnes oli tunda uskumatuid lõhnu. Minu tuba asus peavaja teises tiivas ning selleks juhatati mind sinna läbi siseõue- tee peal sain jalga Hunteri Babington editioni kummarid, mis on kõigile kasutada ja mida sai kummikute ruumist:) Pärast tuppa jõudmist polnud tuju sellise ilmaga välja minnagi. Babingtonis on muidu 32 tuba ja praegusel hetkel on kõik toad kõikidest nvdeks booked kuni jaanuari keskpaigani- insane right? Aga totally worth it. Pärast tund aega seal olemist, sain aru et I totally need to stay ka pühapäeva öö ja et jään siia esmaspäevani. Õnneks oli üks cancelation just olnud,niiet täiega vedas. Selle tõttu sain nautida kahe täiesti erienva toa mõnusid. Enamus tubasid on kuskil 100 ruutu ja kahekordsed, hiiglasliku jalgadel vanniga, cowshhed toodete ja kõige muu mõnusada.
ANYWAY.tuppa jõuded tellisime hullumeelse koguse room serivice toitu( mis oli tapvalt hea haha), panime kamina põlema, family guy taustaks telekast mängima ja mängisime monopoly. Superwseet.
Later on, võtsin aja maha iseenda jaoks ja ligunesin veiniklaasiga vannis for ever ja nii tuligi maailma parim uni. 
Hommikud Babingtonis on kind of like Downton Abbey's. Kõik sahmerdavad ja tegutsevad ja see äratab ka sinu varakult. Nii kui ma aknat välja vaatasid, sain aru et see nv on viimane suvine päiksepaisteline aeg sel aastal. Nagu hiljem selgus oligi mul õigus.

täpne view mis hommikul aknast välja vaadates mulle vastu vaatas. muru on rohelisem on the other side. living proof.
  spa building and pool
  Peale (suure tõenäosusega oma elu parimat) hommikusööki, jalutasime läbi maja, jooksin ümber maja ja leidsin kiige, kus ma kiikusin ja kuulasin linnulaulu kuni teised pakkisid asju lahti. Supercheesy, i know. Aga kind of everything that I ever dreamt of, oli just selles hetkes.
Pärast seda oli plaanis megapikk jalutuskäik, mööda Babingtoni jalutuskäigu radu + spa & dinner bookingud järgmiseks päevaks + Babingtoni minipoest ujumisriiete ostmine, neil kellel maha jäi:) Badington on superwonderful ja koosneb triljonis terihoonest mis laiali jaotatud megasuurel alal, niiet hea mõnus jalutada või restaureeritud retro babington ratastega seal vahel sõita ringi. Spa taga asus walled garden, kus kasvatatakse enamvähem kõiki taimseid toite millest süüa tehakse. Selle tõttu muutub menüü natukene iga päev ja kuna toit on peenralt nopitud , siis on ta ka eriti eriti värske. Nothing like I ever tried before. Aiast noppisin endale matka jaoks kaasa paar õuna ja we were on our way. Nagu väike titt, hüppasin ma of course igasse poriloiu ja jäin kummikutega põlvini mudasse kinni ka.
Loodus oli fantastiline ja kokku jalutasin kuskil 4.5 h, mis on päris äge saavutus in my opinion.

 Badington teiset poolt vett.

 Pärast jalutuskäiku oli maja taga lamamistoolidel päikese käes lebotamine like heaven. tellisime megasuure pikniku korvi välja ka ja snäkkitasime ja kokteilitasime seal.

 Badington church
  walled garden ja õunad. delish.


  Jalutuskäigu metsajupp.
 vaimustunud instaaddict.
 walled gardeni majapoolne külg= spa & spa terass = maja kus ööbisin teistel öödel

 jalutuskäigu mudakoletis

 Roome service &monopoly time
 Südaöö vann

 Peale seda it was a swim & sauna time. 2 Bassu ja 3 sauna ja muidugi eriti mõnus ja hea ja soe. Pärast seda löristasin nagu väike titt ikka limonaadi kamina ees bassumaja eesruumis ja lugesin ajalehti.


It might sound et all I did, oli söömine ja mittemidagi tegemine. Ja the truth is- nii ongi. haha. Peale bassu oli järgmise toidukorra aeg. almost. 5 o'clock tea @ library. Best scones i ever had. Lihtsalt infoks. Kummarid olid supersopased jalutuskäigust ja nad võeti mul ukse pealt kohe jalast ja viidi puhastusse ja nii ma jooksingi sokkis library ja eesruumi( kus olid megaarmsasd beagle kutsikad ja keda ma pidin musitama vahepeal) ja scone hunniku vahel.  Eriti mõnus ongi see, et you can do it. Kõik tunnevadki ennast nii vabalt ja teevad mitte-midagi. Lihtsalt puhkavad ja loevad lehte ja paitavad kutsasid ja räägivad üksteisega juttu ja teevad nalja või niiama pikutavad. Kõik inimesed tunduvad nagu omad:)
later on dinner time ja sleepz.


Järgmine päev oli tubade vahetus + rattaga ringi kimaine+ näohooldus ja elu parim masaaz ja siis pool unekoomas tuppa tiksumine, The Cove doki vaatamine( mida ma polndu siiani näinud ja mis liigutas mind pisarateni ja mis oli niinii huvitav.soovitan soojalt!), 3 x room serivega ennast toiduga üleküllamine ja siis.... DOWNTON ABBEY UUE OSA VAATAMINE. Ehk perfection next lev. Enne seda jamasin ma muidugi tuhat tundi kamina tulega, aga everything totally worked out perfectly.
Uus tuba oli enamvähem selline, et kui eelmisega arvasin et cant get any better- it did. Twice as nice. Seekord ligunesin enamvähem keset põldu südaööl vannis, kuulates looduse hääli ja süües karemelli sokolaadi. Pöörfi, non? Apres spa
 another breakkie metsaglam uniform
 vann vol2
 
 
 
The bottom line is, et im dying to go back there. I olenemata kõigest mida ma elus teha tahan ja saavutada jne, it feels like heaven ja I could stay there forever ja võiksin jalutada iga päev 5 tundi ja teed juua kamina ees nii et ükski närvi ei liigu:) Aga puhastas ja aitas puhata välja ja inspireeris meeletult see nädalavahetus.Täiega edasi nüüd parema ja puhanuma ja õnnelikumana inimesena.