Wednesday, December 19, 2012

Xmas giveaway time!Ma teen hästi lühidalt ja jätan kõik mageda ja igava jutu vahele seekord.(ja jätan selle hoopis homseks!)

Jõulu-Giveaway. Finally!
Kuna jõulud on kingituste aeg, siis otsustasin ka mina teile, oma kõige-kõigematele lugejatele midagi armsat ( vähemalt enda arust) välja loosida.

Mu jõulupakk koosneb neljast asjast, millest kolme näete ilusti piltidel ja neljas jääb üllatuseks!
Paki sisu:

- Wreck this journal- ma olen vana tuntud sodija ja sketchbooki-addict ning tean omast kogemusest kui raske on alustada enda kõige esimesega..või keerata esimest lehte valgel vihikul ja see ära märgistada. 
Selle pärast ongi see naljaraamat-sketchbook päris hea ja nunnu alustuseks. Või mis te arvate? Urban Outfitters

- Nii sädelev küünelakk kui ka bronksid kõrvarõngad on pärit Topshopist ja on minu arust eriti sobivad jõulude-uusaasta-pidustuste tarbeks:) Topshopi küünelakke soovitan kindlasti kõigile ka, ise kasutan neid väga tihti:)

Jaaaaa neljas meeene jääb saladuseks!

Igaljuhul, kui soovite loosis osaleda, siis võiksite teha kolme asja:

1) Kirjutage kommentaardisse oma email
2) any comments really- mis meeldib, mis ei meld blogi juures, kuidas saaks paremaks teha, millest tahakstite rohkem lugeda/teada, mis kisub jube igavaks. Ehk ükskõik mis pähe tuleb. Teie võimalus asju parandada siin!
3) Like'da facebooki lehte, mis asub SIIN, selleks et olla kursis suurte ja väikeste asjadega! kindlasti tsekin võitja osas selle üle, et kõik ikka aus oleks!


Votnii!
Ilusat jõuluaega teile armsad ja aitäh teile, et siiani viitsite minu asjadega kursis olla!
ahja, ja jõulupeval loosime siis kõik välja!

musid,
R